Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

İtalya - Serie A
Eylül 20
21:45
Cagliari
-
Genoa
Eylül 21
16:00
Udinese
-
Brescia
19:00
Juventus
-
Verona
21:45
Milan
-
Inter
Eylül 22
13:30
Sassuolo
-
SPAL
16:00
Bologna
-
Roma
16:00
Sampdoria
-
Torino
16:00
Lecce
-
Napoli
19:00
Atalanta
-
Fiorentina
21:45
Lazio
-
Parma
İtalya - Serie B
Eylül 20
22:00
Frosinone
-
Venezia
Eylül 21
16:00
Livorno
-
Pordenone Calcio
16:00
Benevento
-
Cosenza
16:00
Empoli
-
Cittadella
16:00
Pescara
-
Virtus Entella
16:00
SS Juve Stabia
-
Ascoli
16:00
Spezia
-
Perugia
16:00
Cremonese
-
Crotone
19:00
Chievo
-
Pisa
Eylül 22
22:00
Trapani
-
Salernitana
İtalya - Serie C - Grup A
Eylül 18
Bitti
S.S. Arezzo
Juventus U23
Eylül 21
16:00
Pro Vercelli
-
ASDC Gozzano
21:45
Pistoiese
-
Como
Eylül 22
16:00
Renate
-
Olbia
16:00
Robur Siena
-
Aurora Pro Patria 1919
16:00
S.S. Arezzo
-
AlbinoLeffe
16:00
US Pianese
-
Alessandria
18:30
Calcio Lecco 1912
-
Monza
18:30
Juventus U23
-
US Citta DI Pontedera
18:30
Novara
-
US Pergolettese 1932
Eylül 23
19:00
AS Giana Erminio
-
Carrarese
İtalya - Serie C - Grup B
Eylül 21
16:00
FC Arzignano Valchiampo
-
Sudtirol
18:30
Carpi
-
Rimini
19:30
Ravenna FC 1913
-
Imolese Calcio
21:45
Cesena FC
-
Piacenza
21:45
Modena
-
FeralpiSalo
Eylül 22
16:00
Gubbio
-
Vicenza
16:00
Fermana FC
-
SS Sambenedettese Calcio
16:00
Ssd Vis Pesaro 1898
-
Padova
16:00
Virtus Verona
-
Triestina
18:30
Alma Juventus Fano
-
Reggio Audace FC
İtalya - Serie C - Grup C
Eylül 21
17:00
Rende
-
Teramo
Eylül 22
16:00
AS Viterbese Castrense
-
Catanzaro
16:00
AZ Picerno ASD
-
Casertana FC
16:00
Rieti
-
Potenza
16:00
Monopoli
-
Catania
16:00
Sicula Leonzio
-
Ternana
18:30
US Avellino 1912
-
AS Bisceglie
18:30
Reggina
-
Vibonese
18:30
Virtus Francavilla Calcio
-
Bari
21:45
Cavese
-
Paganese
İtalya - Serie D - Grup A
Eylül 22
16:00
AS Casale
-
Bra
16:00
ASD Calcio Chieri 1955
-
Seravezza
16:00
Fossano
-
Verbania
16:00
Ghivizzano Borgoamozzano
-
Lucchese
16:00
Prato
-
Caronnese
16:00
Real Forte Querceta
-
Borgosesia
16:00
SCD Ligorna
-
Lavagnese
16:00
Sanremese
-
Vado
16:00
Savona
-
US Fezzanese
İtalya - Serie D - Grup B
Eylül 19
Bitti
Dro
Arconatese
Eylül 22
16:00
Bustese Milano City
-
NibionnoOggiono
16:00
Caravaggio
-
Folgore Caratese
16:00
Inveruno
-
Levico Terme
16:00
Pontisola
-
AC Legnano
16:00
Pro Sesto
-
Tritium
16:00
Scanzorosciate
-
Castellanzese
16:00
Seregno
-
Brusaporto
16:00
Sondrio Calcio
-
Virtus Bergamo Alzanoseriate
16:00
Villa D'Alme
-
Virtus Bolzano
İtalya - Serie D - Grup C
Eylül 22
16:00
Adriese
-
Tamai
16:00
Belluno
-
Cjarlins Muzane
16:00
Caldiero Terme
-
Montebelluna
16:00
Campodarsego
-
San Luigi
16:00
Cartigliano
-
Delta Calcio Rovigo
16:00
Chions
-
Union Feltre
16:00
Clodiense
-
Vigasio
16:00
Legnago Salus
-
Este
16:00
Luparense
-
Ambrosiana
16:00
Villafranca
-
Mestre
İtalya - Serie D - Grup D
Eylül 22
16:00
Alfonsine
-
Correggese
16:00
Breno
-
Progresso
16:00
Calvina
-
Mezzolara
16:00
Ciliverghe Mazzano
-
Fiorenzuola
16:00
Forli
-
Sasso Marconi
16:00
Franciacorta FC
-
Savignanese
16:00
Lentigione
-
Cavenago Fanfulla
16:00
Sammaurese
-
Crema
16:00
Vigor Carpaneto
-
Mantova
İtalya - Serie D - Grup E
Eylül 21
16:00
San Donato
-
Scandicci
Eylül 22
16:00
Aglianese
-
SSD Albalonga
16:00
Aquila Montevarchi
-
Tuttocuoio
16:00
Flaminia
-
Monterosi
16:00
Foligno
-
Trestina
16:00
Grassina
-
Sangiovannese
16:00
Grosseto
-
Ponsacco
16:00
Pomezia
-
Bastia Calcio
16:00
US Gavorrano
-
Cannara
İtalya - Serie D:: group F
Eylül 22
16:00
Atletico Terme Fiuggi
-
Matelica
16:00
Campobasso
-
Vastese
16:00
Cattolica Calcio SM
-
Recanatese
16:00
Chieti
-
Olympia Agnonese
16:00
Jesina
-
Tolentino
16:00
Real Giulianova
-
Montegiorgio
16:00
San Nicolo
-
Avezzano
16:00
Sangiustese
-
ASD Porto Sant Elpidio
16:00
Vastogirardi
-
ASD Pineto
İtalya - Serie D:: group G
Eylül 18
Bitti
Arzachena
Nisania
Eylül 22
16:00
AP Turris
-
Citta di Anagni
16:00
ASD Trastevere
-
Nisania
16:00
Arzachena
-
Latte Dolce
16:00
Latina
-
ASD Lanusei
16:00
Muravera
-
Cassino
16:00
Portici
-
Pro Calcio Tor Sapienza
16:00
Team Nuova Florida 2005
-
Budoni
16:00
Torres
-
Ostia Mare
16:00
Vis Artena
-
Ladispoli
İtalya - Serie D:: group H
Eylül 18
Bitti
Audace Cerignola
Casarano
Eylül 22
16:00
ACD Nardo
-
Nocerina
16:00
ASD Grumentum Val D'agri
-
Taranto
16:00
Bitonto
-
Agropoli
16:00
Brindisi
-
Audace Cerignola
16:00
Fidelis Andria
-
Casarano
16:00
Foggia
-
Gravina
16:00
Gelbison Cilento
-
Gladiator
16:00
Sorrento
-
Citta di Fasano
16:00
Team Altamura
-
Francavilla
İtalya - Serie D:: group I
Eylül 22
16:00
Acireale
-
Troina
16:00
Calcio Biancavilla 1990
-
Citta di Messina
16:00
Corigliano Calabro
-
Cittanovese
16:00
Giugliano
-
ACD San Tommaso
16:00
Messina
-
Castrovillari
16:00
Nola
-
Roccella
16:00
SSD Palermo
-
Marina di Ragusa
16:00
Savoia
-
Marsala
16:00
US Palmese
-
Licata
Eylül 20
16:00
Empoli
-
Cagliari
Eylül 21
12:00
Bologna FC 1909
-
SSC Napoli
14:00
Inter Milano
-
ACF Fiorentina
16:00
SS Lazio Roma
-
Pescara
18:00
Genoa Cfc
-
Sassuolo
Eylül 22
12:00
Atalanta Bergamo
-
Juventus Torino
14:00
AC Chievo Verona
-
Sampdoria Genoa
Eylül 23
16:00
Torino
-
AS Roma
İtalya - Serie A :: Women
Eylül 21
16:00
AC Milan
-
Asd Orobica Calcio Bergamo
16:00
Empoli FC
-
Inter Milan
16:00
Graphistudio Tavagnacco
-
Asd Pink Sport Time Bari
16:00
Sassuolo CF
-
Juventus FC Women
16:00
Women Hellas Verona Ssd
-
Cf Florentia
Eylül 22
13:30
Fiorentina Women FC
-
As Roma
İtalya - Coppa Italia
Ağustos 16
Bitti
Genoa
Imolese Calcio
Ağustos 17
Bitti
Parma
Venezia
Ağustos 18
Postp.
Bologna
-
Pisa
Postp.
Brescia
-
Perugia
Postp.
Sampdoria
-
Crotone
AET
Perugia
Brescia
Bitti
Fiorentina
Monza
AET
Cittadella *
Carpi
Bitti
Ascoli
2 - 0
Trapani
Bitti
Cagliari
Chievo
AET
Empoli
Pescara
Bitti
Frosinone
Monopoli
AET
Verona
Cremonese
Bitti
Udinese
3 - 1
Sudtirol
Bitti
Pisa
Bologna
Bitti
SPAL
FeralpiSalo
Bitti
Lecce
Salernitana
Bitti
Sassuolo
Spezia
Bitti
Crotone
Sampdoria
Mayıs 25
Bitti
Pordenone Calcio
Juve Stabia
Ağustos 18
Bitti
Renate
Como
Ağustos 18
Bitti
AlbinoLeffe
Calcio Lecco 1912
Ağustos 18
Bitti
Reggio Audace FC
Juventus U23
Ağustos 17
Bitti
US Pianese
0 - 2
Pistoiese
Ağustos 18
Bitti
Ssd Vis Pesaro 1898
1 - 0
Rimini
Ağustos 14
Bitti
FC Arzignano Valchiampo
Modena
Ağustos 18
Bitti
Virtus Verona
FC Arzignano Valchiampo
Ağustos 18
Bitti
Teramo
Gubbio
Ağustos 18
Bitti
Rieti
Ternana
Ağustos 14
Bitti
Paganese
US Avellino 1912
Ağustos 18
Bitti
US Avellino 1912
1 - 0
Bari
Ağustos 18
Bitti
Sicula Leonzio
Vibonese
Eylül 12
Bitti
AS Bisceglie
1 - 1
AZ Picerno ASD
İtalya - Süper Kupa
Ocak 16
Bitti
Juventus
Milan