Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

İsveç - Superettan
Kasım 3
Bitti
Dalkurd FF
Degerfors
Bitti
GAIS
Trelleborgs FF
Bitti
IK Brage
Vasteraas SK
Bitti
Joenkoepings Soedra
Brommapojkarna
Bitti
Norrby
Oergryte IS
Bitti
Oesters IF
IK Frej Taeby
Bitti
Syrianska
Halmstads BK
Bitti
Varbergs Bois
Mjallby AIF
Kasım 2
16:00
Akropolis IF
-
Rynninge IK
16:00
BK Forward
-
Karlstad BK
16:00
Bodens BK
-
IF Sylvia
16:00
FC Linkoping City
-
Nykopings Bis
16:00
Karlslunds IF
-
Carlstad United BK
16:00
Sandvikens IF
-
Vasalunds IF
16:00
Sollentuna FF
-
Gefle
16:00
Umea FC
-
Team TG FF
Ekim 22
Bitti
Djurgardens IF FF
IF Brommapojkarna
Ekim 26
Bitti
IF Limhamn Bunkeflo
Goteborg FC
Bitti
KIF Orebro Dff
Linkopings FC
Bitti
Kristianstads DFF
FC Rosengard
Bitti
Pitea IF Dff
Kungsbacka Dff
Bitti
Vaxjo DFF
Eskilstuna United
Bitti
Vittsjo Gik
Djurgardens IF Dff
İsveç - Allsvenskan
Kasım 2
Bitti
AIK
GIF Sundsvall
Bitti
Falkenbergs FF
AFC Eskilstuna
Bitti
Hammarby IF
Haecken
Bitti
Helsingborgs IF
Elfsborg
Bitti
IFK Gothenburg
Oestersunds FK
Bitti
IFK Norrkoeping
Djurgaarden
Bitti
Sirius
Kalmar FF
Bitti
Oerebro
Malmoe FF
Kasım 6
Bitti
IK Brage
Kalmar FF
Kasım 10
Bitti
Kalmar FF
IK Brage
Kasım 10
Bitti
IK Frej Taeby
Umea FC
Bitti
Oesters IF
Landskrona BoIS
Kasım 2
16:00
Aatvidaberg
-
Lunds BK
16:00
FC Trollhattan
-
IK Oddevold
16:00
IFK Vaernamo
-
Kristianstad FC
16:00
Landskrona BoIS
-
Lindome GIF
16:00
Ljungskile SK
-
Torns IF
16:00
Oskarshamns AIK
-
Utsiktens BK
16:00
Skovde AIK
-
Assyriska Turabdin IK
16:00
Tvaakers IF
-
Eskilsminne IF
Kasım 10
Bitti
Oskarshamns AIK
IFK Berga
Bitti
Sollentuna FF
Motala AIF FK
İsveç - Kupa
Mayıs 30
Bitti
Haecken
AFC Eskilstuna
İsveç - Kupa:: group 1
Mart 2
Bitti
AIK
1 - 0
Oergryte IS
Bitti
Joenkoepings Soedra
Norrby
İsveç - Kupa:: group 2
Mart 2
Bitti
IFK Norrkoeping
AFC Eskilstuna
Bitti
IFK Vaernamo
Assyriska Turabdin IK
İsveç - Kupa:: group 3
Mart 2
Bitti
Degerfors
Oesters IF
Bitti
Malmoe FF
Falkenbergs FF
İsveç - Kupa:: group 4
Mart 4
Bitti
Hammarby IF
Dalkurd FF
Bitti
Varbergs Bois
Eskilsminne IF
İsveç - Kupa:: group 5
Mart 2
Bitti
Haecken
Brommapojkarna
Bitti
IK Brage
FC Rosengaard 1917
İsveç - Kupa:: group 6
Mart 3
Bitti
Halmstads BK
Karlstad BK
Bitti
Oestersunds FK
Sirius
İsveç - Kupa:: group 7
Mart 3
Bitti
Djurgaarden
Elfsborg
Bitti
IK Frej Taeby
Hassleholms IF
İsveç - Kupa:: group 8
Mart 3
Bitti
GAIS
Nykopings Bis
Bitti
Oerebro
IFK Gothenburg
Kasım 9
Bitti
Enskede IK
AIK
Kasım 10
Bitti
IFK Vaernamo
Malmoe FF
Ekim 22
Bitti
IFK Varnamo
2 - 2
IFK Goteborg U21 *
Ekim 15
Bitti
Jonkopings Sodra IF
3 - 0
Varbergs BoIS
Bitti
Osters IF
1 - 0
Utsiktens BK
Ekim 21
Bitti
GAIS
0 - 3
Helsingborgs IF