Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

İskoçya - Lig Kupası Grup A
Temmuz 16
Bitti
Stenhousemuir
Dundee United
Bitti
Cowdenbeath
Hearts
Temmuz 19
21:45
Dundee United
-
Cowdenbeath
Temmuz 20
17:00
East Fife
-
Stenhousemuir
İskoçya - Lig Kupası Grup B
Temmuz 16
Bitti
Brechin City
Ross County
Bitti
Montrose
St. Johnstone
Temmuz 20
17:00
Montrose
-
Forfar Athletic
Temmuz 21
17:00
St. Johnstone
-
Ross County
İskoçya - Lig Kupası Grup C
Temmuz 16
AP
Alloa Athletic
Elgin City *
Temmuz 17
Bitti
Stirling Albion
Arbroath
Temmuz 20
17:00
Elgin City
-
Stirling Albion
17:00
Hibernian
-
Alloa Athletic
İskoçya - Lig Kupası Grup D
Temmuz 16
AP
Peterhead *
Inverness CT
Temmuz 17
AP
Cove Rangers
Dundee FC *
Temmuz 20
17:00
Dundee FC
-
Peterhead
17:00
Inverness CT
-
Raith Rovers
İskoçya - Lig Kupası Grup E
Temmuz 16
Bitti
Greenock Morton
Dumbarton
AP
Queen of South *
Annan Athletic
Temmuz 19
21:45
Motherwell
-
Greenock Morton
Temmuz 20
17:00
Dumbarton
-
Queen of South
İskoçya - Lig Kupası:: group F
Temmuz 16
Bitti
Queen's Park
Partick Thistle
Temmuz 17
Bitti
Clyde
Hamilton Academical
Temmuz 20
17:00
Hamilton Academical
-
Partick Thistle
Temmuz 21
17:00
Clyde
-
Airdrieonians
İskoçya - Lig Kupası:: group G
Temmuz 16
Bitti
Falkirk
Stranraer
Bitti
Livingston
Ayr United
Temmuz 20
17:00
Ayr United
-
Falkirk
17:00
Stranraer
-
Berwick Rangers
İskoçya - Lig Kupası:: group H
Temmuz 17
Bitti
Dunfermline Athletic
Albion Rovers
Bitti
St. Mirren
Edinburgh City
Temmuz 20
17:00
East Kilbride
-
St. Mirren
17:00
Edinburgh City
-
Dunfermline Athletic
İskoçya - İskoçya Kupası
Mayıs 25
Bitti
Hearts
Celtic
İskoçya - Premiership
Ağustos 3
17:00
Aberdeen
-
Hearts
17:00
Celtic
-
St. Johnstone
17:00
Hibernian
-
St. Mirren
17:00
Livingston
-
Motherwell
17:00
Ross County
-
Hamilton Academical
Ağustos 4
15:30
Kilmarnock
-
Rangers
İskoçya - Championship
Ağustos 2
21:05
Dunfermline Athletic
-
Dundee FC
Ağustos 3
17:00
Alloa Athletic
-
Partick Thistle
17:00
Arbroath
-
Queen of South
17:00
Ayr United
-
Greenock Morton
17:00
Dundee United
-
Inverness CT
İskoçya - 1. Lig
Ağustos 3
17:00
Airdrieonians
-
Forfar Athletic
17:00
Clyde
-
East Fife
17:00
Dumbarton
-
Raith Rovers
17:00
Peterhead
-
Falkirk
17:00
Stranraer
-
Montrose
İskoçya - 2. Lig
Ağustos 3
17:00
Brechin City
-
Annan Athletic
17:00
Cove Rangers
-
Edinburgh City
17:00
Elgin City
-
Cowdenbeath
17:00
Stenhousemuir
-
Albion Rovers
17:00
Stirling Albion
-
Queen's Park
İskoçya - Highland Ligi
Temmuz 27
17:00
Brora Rangers
-
Fort William
17:00
Deveronvale
-
Nairn County
17:00
Fraserburgh
-
Wick Academy
17:00
Inverurie Loco Works
-
Buckie Thistle
17:00
Keith
-
Formartine United
17:00
Lossiemouth
-
Huntly
17:00
Strathspey Thistle
-
Clachnacuddin
17:00
Turriff United
-
Rothes
İskoçya - Lowland Ligi
Temmuz 27
17:00
BSC Glasgow
-
East Stirlingshire
17:00
Bonnyrigg Rose Athletic
-
Vale of Leithen
17:00
Edinburgh University
-
Edusport Academy
17:00
Gala Fairydean Rovers
-
Cumbernauld Colts
17:00
Gretna FC 2008
-
Civil Service Strollers
17:00
Kelty Hearts
-
Dalbeattie Star
17:00
Stirling University FC
-
Spartans FC
İskoçya - Challenge Kupası
Ağustos 6
21:00
Albion Rovers
-
Hearts U21
21:00
Berwick Rangers
-
Rangers FC U21
21:00
Brora Rangers
-
Aberdeen U21
21:00
Fraserburgh
-
Ross County U21
21:00
Hamilton Academical U21
-
BSC Glasgow
21:00
Hibernian U21
-
Elgin City
21:00
Kelty Hearts
-
Kilmarnock U21
21:00
Livingston U21
-
Formartine United
21:00
Motherwell U21
-
Spartans FC
21:00
Queen's Park
-
Celtic U21
21:00
St. Johnstone U21
-
Cove Rangers
21:00
St. Mirren U21
-
East Kilbride