Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

Mayıs 26
AET
St. Mirren *
Dundee United
İskoçya - İskoçya Kupası
Mayıs 25
Bitti
Hearts
Celtic
İskoçya - Premiership
Mayıs 18
Bitti
Dundee FC
St. Mirren
Bitti
Hamilton Academical
St.Johnstone
Bitti
Motherwell
Livingston
Mayıs 19
Bitti
Celtic
Hearts
Bitti
Hibernian
Aberdeen
Bitti
Kilmarnock
Rangers
İskoçya - Championship
Mayıs 4
Bitti
Ayr United
Alloa Athletic
Bitti
Falkirk
Ross County
Bitti
Greenock Morton
Dundee United
Bitti
Inverness CT
Dunfermline Athletic
Bitti
Queen of South
Partick Thistle
Mayıs 15
Bitti
Raith Rovers
Queen of South
Mayıs 18
Bitti
Queen of South
Raith Rovers
İskoçya - 1. Lig
Mayıs 4
Bitti
Arbroath
Dumbarton
Bitti
Brechin City
Stenhousemuir
Bitti
East Fife
Forfar Athletic
Bitti
Montrose
Raith Rovers
Bitti
Stranraer
Airdrieonians
Mayıs 14
Bitti
Annan Athletic
Clyde
Mayıs 18
Bitti
Clyde
Annan Athletic
İskoçya - 2. Lig
Mayıs 4
Bitti
Albion Rovers
Annan Athletic
Bitti
Cowdenbeath
Clyde
Bitti
Elgin City
Berwick Rangers
Bitti
Queen's Park
Peterhead
Bitti
Stirling Albion
Edinburgh City
İskoçya - 2. Lig:: play-off
Mayıs 18
Bitti
Berwick Rangers
Cove Rangers
İskoçya - Highland Ligi
Nisan 27
Bitti
Fort William
Wick Academy
İskoçya - Lowland Ligi
Nisan 20
Bitti
BSC Glasgow
2 - 0
East Stirlingshire
Canc.
Civil Service Strollers
-
Selkirk
Bitti
Dalbeattie Star
Vale of Leithen
Bitti
Edinburgh University
Whitehill
Bitti
Edusport Academy
Stirling University FC
Bitti
Gretna FC 2008
Gala Fairydean Rovers
Bitti
Kelty Hearts
East Kilbride
Bitti
Spartans FC
Cumbernauld Colts
İskoçya - Challenge Kupası
Mart 23
Bitti
Connah's Quay
Ross County
İskoçya - Lig Kupası
Aralık 2, 2018
Bitti
Celtic
Aberdeen
İskoçya - Lig Kupası Grup A
Temmuz 28, 2018
Bitti
Alloa Athletic
Ross County
Bitti
Elgin City
Dundee United
İskoçya - Lig Kupası Grup B
Temmuz 28, 2018
Bitti
East Fife
Falkirk
Bitti
Forfar Athletic
St.Johnstone
İskoçya - Lig Kupası Grup C
Temmuz 28, 2018
Bitti
Cove Rangers
Raith Rovers
Temmuz 29, 2018
Bitti
Hearts
Inverness CT
İskoçya - Lig Kupası Grup D
Temmuz 28, 2018
Bitti
Dundee FC
Brechin City
Bitti
Dunfermline Athletic
Stirling Albion
İskoçya - Lig Kupası Grup E
Temmuz 28, 2018
Bitti
Greenock Morton
Albion Rovers
Bitti
Partick Thistle
Ayr United
İskoçya - Lig Kupası:: group F
Temmuz 28, 2018
AP
Hamilton Academical *
Airdrieonians
Bitti
Livingston
Berwick Rangers
İskoçya - Lig Kupası:: group G
Temmuz 28, 2018
Bitti
Clyde
Motherwell
Bitti
Edinburgh City
Stranraer
İskoçya - Lig Kupası:: group H
Temmuz 28, 2018
Bitti
Kilmarnock
Queen's Park
Bitti
St. Mirren
Dumbarton