Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

İngiltere - Premier Lig
Eylül 20
22:00
Southampton
-
AFC Bournemouth
Eylül 21
14:30
Leicester City
-
Tottenham Hotspur
17:00
Burnley
-
Norwich City
17:00
Everton
-
Sheffield United
17:00
Manchester City
-
Watford
19:30
Newcastle United
-
Brighton & Hove Albion
Eylül 22
16:00
Crystal Palace
-
Wolverhampton Wanderers
16:00
West Ham United
-
Manchester United
18:30
Arsenal
-
Aston Villa
18:30
Chelsea
-
Liverpool
İngiltere - Championship
Eylül 21
14:30
Leeds United
-
Derby County
17:00
Birmingham City
-
Preston North End
17:00
Brentford
-
Stoke City
17:00
Bristol City
-
Swansea City
17:00
Cardiff City
-
Middlesbrough
17:00
Luton Town
-
Hull City
17:00
Millwall
-
Queens Park Rangers
17:00
Nottingham Forest
-
Barnsley
17:00
Reading
-
Blackburn Rovers
17:00
Sheffield Wednesday
-
Fulham
17:00
Wigan Athletic
-
Charlton Athletic
Eylül 22
14:00
West Bromwich Albion
-
Huddersfield Town
İngiltere - 1. Lig
Eylül 17
Bitti
Bristol Rovers
Gillingham
Bitti
Coventry City
AFC Wimbledon
Bitti
Doncaster Rovers
Blackpool
Canc.
Fleetwood Town
-
Bury
Bitti
Milton Keynes Dons
Ipswich Town
Bitti
Portsmouth
Burton Albion
Bitti
Rochdale
Lincoln City
Bitti
Shrewsbury Town
Southend United
Bitti
Sunderland
Rotherham United
Bitti
Tranmere Rovers
Peterborough United
Bitti
Wycombe Wanderers
Accrington Stanley
Bitti
Bolton Wanderers
Oxford United
Eylül 21
17:00
AFC Wimbledon
-
Bristol Rovers
17:00
Accrington Stanley
-
Blackpool
17:00
Bolton Wanderers
-
Sunderland
Canc.
Bury
-
Coventry City
17:00
Doncaster Rovers
-
Peterborough United
17:00
Fleetwood Town
-
Rochdale
17:00
Gillingham
-
Ipswich Town
17:00
Lincoln City
-
Oxford United
17:00
Milton Keynes Dons
-
Southend United
17:00
Rotherham United
-
Shrewsbury Town
17:00
Tranmere Rovers
-
Burton Albion
17:00
Wycombe Wanderers
-
Portsmouth
İngiltere - 2. Lig
Eylül 17
Bitti
Carlisle United
Forest Green Rovers
Bitti
Cheltenham Town
Bradford City
Bitti
Crawley Town
Plymouth Argyle
Bitti
Exeter City
Port Vale
Bitti
Leyton Orient
Crewe Alexandra
Bitti
Macclesfield Town
Newport County
Bitti
Mansfield Town
Cambridge United
Bitti
Morecambe
Walsall
Bitti
Salford City
Grimsby Town
Bitti
Scunthorpe United
Oldham Athletic
Bitti
Stevenage
Northampton Town
Bitti
Swindon Town
Colchester United
Eylül 21
17:00
Bradford City
-
Carlisle United
17:00
Cambridge United
-
Swindon Town
17:00
Colchester United
-
Leyton Orient
17:00
Crewe Alexandra
-
Salford City
17:00
Forest Green Rovers
-
Stevenage
17:00
Grimsby Town
-
Macclesfield Town
17:00
Newport County
-
Exeter City
17:00
Northampton Town
-
Crawley Town
17:00
Oldham Athletic
-
Morecambe
17:00
Plymouth Argyle
-
Cheltenham Town
17:00
Port Vale
-
Mansfield Town
17:00
Walsall
-
Scunthorpe United
İngiltere - Ulusal Lig
Eylül 17
Bitti
Barnet
Aldershot Town
Eylül 21
17:00
Aldershot Town
-
Wrexham
17:00
Boreham Wood
-
Stockport County
17:00
Bromley
-
Notts County
17:00
Chorley
-
Woking
17:00
Ebbsfleet United
-
Barrow
17:00
FC Halifax Town
-
Barnet
17:00
Hartlepool United
-
Dover Athletic
17:00
Maidenhead United
-
Harrogate Town
17:00
Solihull Moors
-
Yeovil Town
17:00
Sutton United
-
Chesterfield
17:00
Torquay United
-
Dagenham & Redbridge
19:20
AFC Fylde
-
Eastleigh
İngiltere - Ulusal Lig Kuzey
Eylül 17
Bitti
Hereford
Gateshead
Eylül 21
14:30
Irlam
-
York City
17:00
1874 Northwich
-
Whitby Town
17:00
Alfreton Town
-
King's Lynn Town
17:00
Ashton United
-
Pontefract Collieries
17:00
Badshot Lea
-
Hayes && Yeading Unite
17:00
Balham
-
Royston Town
17:00
Barton Rovers
-
Hitchin Town
17:00
Beaconsfield Town
-
Hemel Hempstead
17:00
Belper Town
-
Witton Albion
17:00
Biggleswade FC
-
Chertsey Town
17:00
Billericay
-
Basildon United
17:00
Bishop's Stortford
-
Peterborough Sports
17:00
Blackfield && Langle
-
Dorchester Town
17:00
Boston Town
-
Leek Town
17:00
Brackley Town
-
Cinderford Town
17:00
Bradford PA
-
Morpeth Town FC
17:00
Buxton
-
Corby Town
17:00
Chesham United
-
Hampton & Richmond
17:00
Chester FC
-
Altrincham
17:00
Cirencester Town
-
Chippenham Town
17:00
Coalville Town
-
Stourbridge
17:00
Colne
-
Ossett United
17:00
Corinthian Casuals
-
Chelmsford
17:00
Curzon
-
Blyth Spartans
17:00
Dulwich Hamlet
-
Bognor Regis Town
17:00
Enfield Town
-
Braintree Town
17:00
FC United of Manchester
-
Warrington Town
17:00
Farnborough
-
Wealdstone
17:00
Flackwell Heath
-
Slough Town
17:00
Gateshead
-
Ramsbottom United
17:00
Guiseley
-
Stockton Town
17:00
Hadley
-
Ramsgate
17:00
Halesowen Town
-
Stratford Town
17:00
Haringey Borough
-
Staines Town
17:00
Harrow Borough
-
Carshalton Athletic
17:00
Hartley Wintney
-
Chichester City FC
17:00
Havant and Waterlooville
-
Taunton Town
17:00
Hednesford Town
-
Barwell FC
17:00
Hendon
-
Deeping Rangers
17:00
Hereford
-
Truro City
17:00
Horsham
-
Dartford
17:00
Kettering Town
-
Sutton Coldfield Town
17:00
Kidderminster Harriers
-
Stafford Rangers
17:00
Kidlington
-
Gloucester City
17:00
Kings Langley
-
Folkestone Invicta
17:00
Lancaster City
-
Spennymoor Town FC
17:00
Leamington
-
Chasetown
17:00
Lewes
-
Bowers && Pitse
17:00
Loughborough Dynamo
-
Tamworth
17:00
Lowestoft Town
-
Needham Market
17:00
Maidstone United
-
Cheshunt
17:00
Maldon && Tiptre
-
Wingate & Finchley
17:00
Margate
-
Concord Rangers
17:00
Marine
-
Dunston UTS
17:00
Matlock Town
-
Kidsgrove Athletic
17:00
Moneyfields FC
-
Whyteleafe
17:00
Oxford City
-
North Leigh
17:00
Poole Town
-
Hungerford Town
17:00
Portland United
-
Salisbury City
17:00
Potters Bar Town
-
Hornchurch
17:00
Runcorn Town
-
Farsley Celtic
17:00
Rushall Olympic
-
Gainsborough Trinity
17:00
Sholing
-
Weymouth
17:00
Southport
-
Scarborough Athletic
17:00
St. Ives Town FC
-
Canvey
17:00
St.Albans
-
Worthing
17:00
Stamford AFC
-
Boston United
17:00
Swindon Supermarine
-
Bath City
17:00
Tavistock AFC
-
Highworth Town
17:00
Telford
-
Nantwich Town
17:00
Tiverton Town
-
Bristol Manor Farm
17:00
Tonbridge Angels
-
Eastbourne Borough
17:00
Tooting && Mitcha
-
Dorking Wanderers
17:00
Trafford
-
Darlington
17:00
Walthamstow
-
Abbey Rangers
17:00
Welling United
-
Chipstead
17:00
Weston Super Mare
-
Merthyr Town
Eylül 22
17:00
Biggleswade Town
-
Ware
17:00
Cray Wanderers
-
Soham Town Rangers
17:00
Kingstonian
-
Grays Athletic
İngiltere - Ulusal Lig Güney
Eylül 14
Bitti
Bath City
Eastbourne Borough
Bitti
Chelmsford
Chippenham Town
Bitti
Concord Rangers
Dartford
Bitti
Dorking Wanderers
Maidstone United
Bitti
Dulwich Hamlet
Hungerford Town
Bitti
Havant and Waterlooville
Braintree Town
Bitti
Oxford City
Billericay
Bitti
Slough Town
Hampton & Richmond
Bitti
St.Albans
Weymouth
Bitti
Tonbridge Angels
Hemel Hempstead
Bitti
Welling United
Wealdstone
İngiltere - EFL Kupası
Eylül 10
AP
Grimsby Town *
Macclesfield Town
Eylül 3
Bitti
Grimsby Town
Scunthorpe United
Eylül 3
Bitti
Accrington Stanley
Fleetwood Town
Eylül 3
Canc.
Bury
-
Tranmere Rovers
Bitti
Salford City
Aston Villa Academy
Eylül 3
Bitti
Macclesfield Town
Newcastle Academy
Bitti
Port Vale
Shrewsbury Town
Eylül 3
Bitti
Crewe Alexandra
Burton Albion
Eylül 11
Bitti
Rochdale
Manchester City Academy
Eylül 3
Bitti
Blackpool
Morecambe
Eylül 3
Bitti
Doncaster Rovers
Lincoln City
Eylül 3
Bitti
Gillingham
Colchester United
Bitti
Ipswich Town
Tottenham Hotspur U21
Eylül 14
Bitti
Portsmouth
Norwich City Academy
Eylül 3
Bitti
AFC Wimbledon
Brighton & Hove Albion U21
Bitti
Leyton Orient
Southend United
Eylül 3
Bitti
Forest Green Rovers
Southampton U21
AP
Coventry City *
Walsall
Eylül 3
Bitti
Exeter City
Cheltenham Town
Eylül 4
Bitti
Newport County
West Ham United Academy
Eylül 3
AP
Plymouth Argyle *
Bristol Rovers
Eylül 3
Bitti
Stevenage
Milton Keynes Dons
Eylül 3
Bitti
Northampton Town
Peterborough United
İngiltere - FA Kupası
Mayıs 18
Bitti
Manchester City
Watford
İngiltere - Community Shield
Ağustos 4
AP
Liverpool
Manchester City *
Temmuz 20
Bitti
Newcastle United
West Ham United
AP
Wolverhampton Wanderers *
Manchester City
İngiltere - Kuzey Premier Ligi
Eylül 21
17:00
Atherton Collieries
-
Mickleover Sports
17:00
Grantham Town
-
Bamber Bridge
17:00
South Shields
-
Basford United
17:00
Stalybridge
-
Radcliffe
Eylül 23
21:45
Basford United
-
Witton Albion
Eylül 17
Bitti
Barwell FC
Tamworth
Bitti
Bromsgrove Sporting
Rushall Olympic
Bitti
Hednesford Town
Banbury United
Bitti
Leiston
Biggleswade Town
Bitti
Nuneaton Borough FC
Stourbridge
Bitti
Redditch United
Coalville Town
Bitti
St. Ives Town FC
Kings Langley
Bitti
Stratford Town
Alvechurch
Eylül 21
17:00
Nuneaton Borough FC
-
Alvechurch
Eylül 17
Bitti
Chesham United
Hayes && Yeading Unite
Bitti
Dorchester Town
Taunton Town
Bitti
Harrow Borough
Beaconsfield Town
Bitti
Metropolitan Police
Walton Casuals
Bitti
Weston Super Mare
Salisbury City
Bitti
Wimborne Town
Truro City
Eylül 18
Bitti
Tiverton Town
Merthyr Town
Eylül 21
17:00
Yate Town
-
Walton Casuals
İngiltere - Bostik Ligi
Eylül 17
Bitti
Bishop's Stortford
Cray Wanderers
Bitti
Bognor Regis Town
Cheshunt
Bitti
Horsham
Wingate & Finchley
Eylül 21
17:00
East Thurrock United
-
Brightlingsea Regent
Eylül 20
21:00
Brighton & Hove Albion
-
Everton U23
21:00
Leicester City
-
Liverpool U23
21:00
Wolverhampton Wanderers
-
Arsenal FC
Eylül 21
15:00
Derby County
-
Manchester City
17:00
Southampton FC
-
Chelsea U23
Eylül 23
21:00
Blackburn Rovers
-
Tottenham Hotspur
Eylül 20
21:00
Fulham FC
-
Reading FC
21:00
Middlesbrough FC
-
West Ham United
21:00
Norwich City
-
Stoke City
Eylül 22
14:00
Swansea City
-
Sunderland U23
Eylül 23
16:00
West Bromwich Albion
-
Newcastle United
21:00
Aston Villa
-
Manchester United U23
Eylül 15
Bitti
Everton
Bristol City WFC
Bitti
Reading FC
Manchester City
Bitti
Brighton && Hove Albio
Chelsea Ladies
Bitti
Tottenham Hotspur
Liverpool
Bitti
West Ham United
Birmingham City
Eylül 16
Bitti
Manchester United
Arsenal
Eylül 28
17:00
AFC Kempston Rovers
-
Wisbech Town
17:00
Basingstoke Town
-
North Leigh
17:00
Biggleswade FC
-
Bedford
17:00
Bracknell Town
-
Coggeshall Town
17:00
Bristol Manor Farm
-
Moneyfields FC
17:00
Carlton Town
-
St Neots Town
17:00
Chalfont St Peter
-
Whitstable Town
17:00
Chasetown
-
Spalding United
17:00
Chichester City FC
-
Three Bridges
17:00
City of Liverpool
-
Tadcaster Albion
17:00
Cleethorpes Town
-
Frickley Athletic
17:00
Clitheroe
-
Sheffield FC
17:00
Colne
-
Marske United
17:00
Daventry Town
-
Kidsgrove Athletic
17:00
Dereham Town
-
Halesowen Town
17:00
Faversham Town
-
Chertsey Town
17:00
Harlow Town
-
Hanwell Town
17:00
Heybridge Swifts
-
Hertford Town
17:00
Hullbridge Sports
-
Barton Rovers
17:00
Lincoln United
-
Bury Town
17:00
Maldon && Tiptre
-
Felixstowe & Walton United
17:00
Mangotsfield United
-
Slimbridge AFC
17:00
Ossett United
-
Widnes
17:00
Ramsgate
-
Haywards Heath Town
17:00
Runcorn Linnets
-
Marine
17:00
Stamford AFC
-
Loughborough Dynamo
17:00
Thame United
-
Kidlington
17:00
Welwyn Garden City
-
Canvey