Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

Hollanda - Eredivisie
Eylül 20
21:00
FC Twente
-
Heracles
Eylül 21
19:30
Sparta Rotterdam
-
RKC Waalwijk
20:45
FC Groningen
-
PEC Zwolle
20:45
Willem II
-
VVV-Venlo
21:45
Vitesse
-
Fortuna Sittard
Eylül 22
13:15
SC Heerenveen
-
FC Utrecht
15:30
FC Emmen
-
Feyenoord
17:45
ADO Den Haag
-
AZ Alkmaar
17:45
PSV Eindhoven
-
Ajax Amsterdam
Hollanda - Eerste Divisie
Eylül 20
21:00
Almere City FC
-
Jong AZ Alkmaar
21:00
De Graafschap
-
FC Eindhoven
21:00
FC Den Bosch
-
MVV Maastricht
21:00
FC Dordrecht
-
NEC Nijmegen
21:00
Go Ahead Eagles
-
Jong Ajax
21:00
NAC Breda
-
Excelsior
21:00
Roda JC Kerkrade
-
Jong FC Utrecht
21:00
Telstar
-
FC Volendam
Eylül 21
20:45
Helmond Sport
-
TOP Oss
Eylül 23
21:00
Jong PSV
-
Cambuur
Hollanda - Tweede Divisie
Eylül 21
13:30
Katwijk
-
KVV Quick Boys
15:30
Gvvv
-
Excelsior Maassluis
16:00
Rijnsburgse Boys
-
Jong Volendam
16:00
Spakenburg
-
Jong Sparta Rotterdam
16:00
ASWH
-
Ijsselmeer Vogels
16:30
Kozakken Boys
-
HHC Hardenberg
19:00
De Treffers
-
Scheveningen
19:00
TEC VV
-
VV Noordwijk
Eylül 22
15:30
AFC
-
Koninklijke HFC
Hollanda - Eredivisie :: Women
Eylül 20
20:30
AFC Ajax
-
FC Twente Enschede
20:30
PSV Eindhoven
-
ADO Den Haag
20:30
VV Alkmaar
-
PEC Zwolle
Eylül 22
15:30
Excelsior/Barendrecht
-
SC Heerenveen
Hollanda - Süper Kupa
Temmuz 27
Bitti
Ajax
PSV Eindhoven
Hollanda - KNVB Beker
Ekim 29
20:30
Vitesse
-
De Graafschap
21:45
Achilles Veen/HHC
-
Roda JC Kerkrade
21:45
Almere City FC
-
Go Ahead Eagles
21:45
EVV/Flevo Boys
-
Quick Boys/Katwijk
21:45
Excelsior
-
NEC Nijmegen
21:45
FC 's-Gravenzande
-
SteDoCo
21:45
FC Dordrecht
-
MVV Maastricht
21:45
GVVV Veenendaal/Kozakken Boys
-
Helmond Sport
21:45
Hoek
-
PEC Zwolle
21:45
IJsselmeervogels
-
FC Den Bosch
21:45
Koninklijke HFC
-
Telstar
21:45
Noordwijk/Rijnsburgse Boys
-
FC Eindhoven
21:45
OSS '20/CVV de Jodan Boys
-
TOP Oss
21:45
Silvolde/VV GOES
-
Cambuur
21:45
VV Duno/HVCV Quick
-
Willem II
22:45
NAC Breda
-
FC Emmen
Ekim 30
20:30
Heracles
-
RKC Waalwijk
21:45
AFC
-
HSV ODIN '59/Barendrecht
21:45
Blauw Geel/De Treffers
-
FC Twente
21:45
Excelsior Maassluis
-
SC Heerenveen
21:45
Groene Ster/Kloetinge
-
VVV-Venlo
21:45
SVV Scheveningen/Harkemase Boys
-
FC Groningen
21:45
Spakenburg/SDO
-
ASWH/TEC
21:45
Sparta Nijkerk
-
ADO '20/Fortuna Wormerveer
21:45
Sparta Rotterdam
-
FC Volendam
21:45
VVOG/Ajax (A)
-
Westlandia/OFC Oostzaan
Ekim 31
20:30
Dongen/Excelsior '31
-
FC Utrecht
22:45
Fortuna Sittard
-
ADO Den Haag