Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

Danimarka - Superliga
Temmuz 19
20:00
FC Koebenhavn
-
AGF
Temmuz 21
13:00
Silkeborg
-
AC Horsens
15:00
AaB
-
SonderjyskE
15:00
Esbjerg FB
-
Hobro
17:00
Randers FC
-
Broendby IF
19:00
FC Midtjylland
-
FC Nordsjaelland
Temmuz 22
20:00
OB
-
Lyngby
Haziran 22
Bitti
Avarta
Kjellerup
Bitti
Frem
Tarup-Paarup
Bitti
Hilleroed
Skovshoved
Bitti
Marienlyst
Dalum
Bitti
Slagelse
FC Sydvest 05
Bitti
Vejgaard
Odder IGF
Danimarka - 1st Division
Temmuz 28
16:00
BK Fremad Amager
-
Vejle Boldklub
16:00
Fredericia
-
Vendsyssel FF
16:00
Kolding IF
-
Hvidovre IF
16:00
Nykoebing FC
-
HB Koege
16:00
Skive
-
Naestved
16:00
Viborg FF
-
FC Roskilde
Ağustos 3
13:00
HIK Hellerup
-
BK Avarta
15:00
Frem
-
FA 2000
16:00
B 93 Copenhagen
-
Hillerod Fodbold
16:00
Skovshoved IF
-
FC Helsingoer
Ağustos 4
14:00
Holbaek B&I
-
Bronshoj BK
14:00
Slagelse BI
-
Vanlose
Ağustos 3
14:00
Vejgaard Bk
-
Middelfart
15:00
Dalum IF
-
Brabrand
15:00
FC Sydvest 05
-
AB
15:00
Naesby BK
-
Aarhus Fremad
Ağustos 4
14:00
Thisted
-
Vejlby Skovbakken Aarhus
15:00
Ringkobing IF
-
Jammerbugt FC
Danimarka - DBU Pokalen
Ağustos 6
18:30
Marstal/Rise
-
Kolding B
19:00
Aarhus Fremad
-
Brabrand
19:00
B.Chang
-
FC Soenderborg
19:00
BK Union
-
B 93
19:00
Eskilstrup
-
KFUM Roskilde
19:00
FC Sunshine
-
Frem
19:00
Haarby/Flemloese
-
Otterup
19:00
Herlev
-
Karlslunde IF
19:00
Herstedoester IC
-
Taastrup FC
19:00
Marienlyst
-
Hedensted
19:00
Noerresundby
-
IF Lyseng
19:00
Vildbjerg SF
-
Vejgaard
19:30
Jaegersborg
-
HIK
19:30
Jammerbugt FC
-
Viborg
19:30
Naestved 77
-
Ledoeje-Smoerum Fodbold
19:30
Oure FA
-
Middelfart
19:45
FC Helsingoer
-
AB
Ağustos 7
19:00
Avedoere
-
Slagelse
19:00
Dalum
-
Kolding IF
19:00
Dronninglund IF
-
FC Djursland
19:00
FC Rudersdal
-
Hilleroed
19:00
Frederiksberg
-
KFUM
19:00
Fuglebakken KFUM Aarhus
-
Vatanspor
19:00
Hatting/Torsted
-
Fredericia
19:00
Holbaek
-
Nykoebing FC
19:00
Holstebro
-
Odder IGF
19:00
OKS
-
FC Sydvest 05
19:00
Ringkoebing
-
VSK Aarhus
19:00
Roenne fB
-
B 1908
19:00
Skjold
-
Fremad Amager
Ağustos 8
19:00
Allesoe GF
-
Vejle Boldklub
19:00
Avarta
-
Skovshoved
19:00
Krarup/Espe SG & I
-
Varde
19:00
Lystrup IF
-
Skive
19:00
Nordfalster
-
FC Roskilde
19:00
SGI/SSK
-
Tarup-Paarup
19:00
Skagen
-
Thisted
19:30
Vordingborg
-
Naestved
20:00
Viktoria
-
Hundested IK
Ağustos 2
19:30
Herlev
-
Ledoje Smorum Fodbold
Ağustos 3
13:30
BK Fremad Valby
-
KFUM Roskilde
14:30
IF Skjold Birkeroed
-
Ballerup Skovlunde
15:00
Koge Nord FC
-
Tarnby FF
Ağustos 3
14:00
BK Union
-
KFUM Roskilde
14:00
Frederikssund
-
B 1908 Amager
14:00
Greve Fodbold
-
GVI
14:00
Karlslunde If
-
Avedoere IF
16:00
AB Taarnby
-
Ishoej If
Ağustos 2
20:00
Hedensted IF
-
BK Marienlyst
20:00
Tarup-Paarup IF
-
Kolding BK
Ağustos 3
14:00
Otterup B & IK
-
Odder IGF
14:00
SFB Oure FA
-
Varde IF
16:00
OKS
-
Herning Fremad
Ağustos 2
19:30
Lyseng IF
-
Kjellerup IF
Ağustos 3
14:30
Aarhus Fremad 2
-
Norresundby BK
14:30
Skjold IF Saeby
-
Viby IF
Ağustos 4
14:00
Holstebro BK
-
Silkeborg KFUM