Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

Çek Cumhuriyeti - 1st League
Temmuz 19
19:30
Slovan Liberec
-
Viktoria Plzen
Temmuz 20
18:00
Slovacko
-
SK Dynamo Ceske Budejovice
18:00
Opava
-
Pribram
18:00
Sigma Olomouc
-
FC Fastav Zlin
20:30
Sparta Prague
-
Jablonec
Temmuz 21
17:30
Bohemians 1905
-
Mlada Boleslav
20:00
Teplice
-
Slavia Prague
Temmuz 22
19:00
Karvina
-
Banik Ostrava
Çek Cumhuriyeti - 2nd league
Temmuz 19
18:00
Vitkovice
-
MFK Chrudim
19:00
FC Vlasim
-
FC Zbrojovka Brno
Temmuz 20
11:15
Sokolov
-
Hradec Kralove
11:15
Dukla Praha
-
Trinec
11:15
Pardubice
-
Zizkov
18:00
SK Prostejov
-
FK Slavoj Vysehrad
18:00
SK Lisen
-
FK Varnsdorf
Temmuz 22
18:00
Usti nad Labem
-
Vysocina Jihlava
Çek Cumhuriyeti - 3rd league MSFL
Haziran 14
Bitti
Mfk Vyskov
Uhersky Brod
Haziran 15
Bitti
FC Hlucin
MFK Frydek-Mistek
Bitti
FC Msa Dolni Benesov
Rymarov
Bitti
FC Odra Petrkovice
SK Spartak Hulin
Bitti
FK Hodonin
SK Lisen
Bitti
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
SFK Vrchovina
Çek Cumhuriyeti - 1st League:: championship
Mayıs 26
Bitti
Jablonec
Slovan Liberec
Bitti
Slavia Prague
Sparta Prague
Bitti
Viktoria Plzen
Banik Ostrava
Haziran 1
Bitti
Banik Ostrava
Mlada Boleslav
Çek Cumhuriyeti - 1st League:: relegation
Mayıs 25
Bitti
Bohemians 1905
Opava
Bitti
Slovacko
Karvina
Bitti
Pribram
Dukla Praha
Çek Cumhuriyeti - 1st League:: qualification
Haziran 2
Bitti
Pribram
FC Zbrojovka Brno
Bitti
Vysocina Jihlava
Karvina
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division A
Haziran 15
Bitti
Admira Praha
TJ Prestice
Bitti
Jindrichuv Hradec
Doubravka
Bitti
Klatovy
Aritma Praha
Bitti
Spartak Sobeslav
Marianske Lazne
Bitti
Horovicko
Tatran Sedlcany
Bitti
MFK Dobris
2 - 1
TJ Sokol Cizova
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division B
Haziran 15
Bitti
Mostecky FK
FK Zbuzany
AP
Sokol Libis
FK Brandys nad Labem *
Bitti
TJ Tatran Rakovnik
Meteor Praha
Bitti
SK Polaban Nymburk
Chomutov
AP
Sokol Hostoun
Motorlet Praha *
Bitti
FK Ostrov
Neratovice
Bitti
SS Ostra
Banik Sous
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division C
Haziran 15
Bitti
Horky nad Jizerou
0 - 1
Benatky nad Jizerou
AP
Cesky Brod *
Vysoke Myto
Haziran 16
Bitti
Kolin
0 - 0
FC Olympia HK
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division D
Haziran 14
Bitti
Tasovice
Zdirec Nad Doubravou
Bitti
Slovan Bzenec
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
Bitti
FC Dosta Bystrc Kninicky
FC Spartak Velka Bites
Haziran 15
Bitti
Stara Rise
Slavoj Polna
Bitti
AFC Humpolec
FC Strani
Haziran 16
Bitti
Slovan Rosice
6 - 0
Breclav
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division E
Haziran 14
Bitti
Bospor Bohumin
Sokol Usti
Haziran 15
Bitti
Hermanice
Sumperk
Bitti
Slavicin
Slavoj Olympia
Bitti
FC Viktorie Prerov
0 - 2
MFK Havirov
Bitti
Novy Jicin
Frydlant
Mayıs 25
Bitti
FC Viktoria Plzen U21
SK Sigma Olomouc
Mayıs 26
Bitti
FC Zbrojovka Brno
Bohemians 1905
Bitti
FC Hradec Kralove
1 FC Slovacko U21
Mayıs 27
Bitti
AC Sparta Praha U21
1 - 2
Banik Ostrava II
Bitti
FK Mlada Boleslav
FC Slovan Liberec
Çek Cumhuriyeti - Juniorska liga CFL
Mart 17
Bitti
Dukla Praha
FK Mlada Boleslav
Mart 18
Bitti
1. FK Pribram
FK Teplice
Bitti
AC Sparta Praha U21
Slavia Praha
Bitti
FC Slovan Liberec
FK Baumit Jablonec
Bitti
Ceske Budejovice
FC Hradec Kralove
Bitti
FC Viktoria Plzen U21
Bohemians 1905
Çek Cumhuriyeti - Juniorska liga MSFL
Mart 17
Bitti
Mfk Okd Karvina
Banik Ostrava II
Bitti
SK Sigma Olomouc
FK Fotbal Trinec
Mart 18
Bitti
FC Fastav Zlin
FC Zbrojovka Brno
Bitti
FC Vysocina Jihlava U21
1 FC Slovacko U21
Çek Cumhuriyeti - Juniorska liga:: group B
Mayıs 24
Bitti
FK Baumit Jablonec
FC Vysocina Jihlava U21
Mayıs 26
Bitti
Mfk Okd Karvina
1 - 3
FK Teplice
Mayıs 27
Bitti
Slavia Praha
Dukla Praha
Bitti
1. FK Pribram
FK Fotbal Trinec
Çek Cumhuriyeti - U19 league
Haziran 5
Bitti
Hradec Kralove U19
FC Vysocina Jihlava U19
Bitti
Zbrojovka Brno U19
Pardubice U19
AP
Dukla Praha U19
Mlada Boleslav U19 *
AP
Karvina U19 *
Banik Ostrava U19
Çek Cumhuriyeti - 3rd league CFL
Ağustos 9
19:00
SK Benesov
-
FK MAS Taborsko
Ağustos 10
11:15
Loko Vltavin
-
FC Pisek
Ağustos 11
11:15
FK Admira Prague
-
SK Slavia Praha B
11:30
1. FC Karlovy Vary
-
FK Pribram B
18:00
Kraluv Dvur
-
Stechovice
18:00
SK Rakovnik
-
FC Viktoria Plzen B
18:00
Sokol Hostoun
-
SK Motorlet Praha
18:00
TJ Jiskra Domazlice
-
Sparta Prague
Çek Cumhuriyeti - Kupa
Temmuz 28
18:00
1 HFK Olomouc
-
Mfk Vyskov
18:00
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
-
FC Msa Dolni Benesov
18:00
1.fc Viktorie Prerov
-
FC Viktoria Otrokovice
18:00
Detmarovice
-
FK Bospor Bohumin
18:00
FC Elseremo Brumov
-
FC Strani
18:00
FC Olesnice U Bouzova
-
FK Nove Sady
18:00
FC Spartak Velka Bites
-
FC Velke Mezirici
18:00
FC Vsetin
-
Tj Valasske Mezirici
18:00
FK San Jv Sumperk
-
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
18:00
Fc Slavoj Olympia Bruntal
-
SK Jiskra Rymarov
18:00
Frenstat Pod Radhostem
-
FK Kozlovice
18:00
MFK Havirov
-
FC Hlucin
18:00
Polanka
-
FK Novy Jicin
18:00
Sk Tatran Zdirec Nad Doubravou
-
FC Slovan Havlickuv Brod
18:00
Skastice
-
FK Apos Blansko
18:00
Slavoj Polna
-
FSC Stara Rise
18:00
Start Brno
-
SFK Vrchovina
18:00
TJ Slovan Bzenec
-
FC Slovan Rosice
18:00
TJ Sokol Lanzhot
-
FK Hodonin
18:00
TJ Sokol Nevsova
-
FC Tvd Slavicin
18:00
TJ Sokol Zeletava
-
Sokol Tasovice
18:00
TJ Unie Hlubina
-
Fc Hermanice Slezska
18:00
Tatran Vsechovice
-
SK Hranice
18:00
Zdar Nad Sazavou
-
Afc Humpolec