Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

Avusturya - ÖFB Kupa
Temmuz 19
18:30
USK Anif
-
Sturm Graz
19:30
Ask-Bsc Bruck/Leitha
-
Ried
19:30
SK Treibach
-
Wattens
19:30
Langenegg
-
SK Austria Klagenfurt
20:00
ASK Ebreichsdorf
-
SV Lafnitz
20:00
Asco Atsv Wolfsberg
-
AS Koma Elektra
20:00
FC Kitzbuehel
-
FC Wacker Innsbruck
20:00
SV Hall
-
FC Juniors OO
20:00
TUS Bad Gleichenberg
-
Vorwaerts Steyr
20:30
FC Gleisdorf 09
-
ASV Drassburg
20:30
Seekirchen
-
Amstetten
20:30
Union Gurten
-
FC Zell am See
20:30
Wiener SK
-
Dornbirn
21:00
FC Mauerwerk
-
Fc Marchfeld Donauauen
21:30
Parndorf
-
Salzburg
Temmuz 20
18:00
FC Wolfurt
-
Floridsdorfer AC
18:30
Asko Kottmannsdorf
-
Austria Wien
18:30
SC Pinkafeld
-
Mattersburg
18:30
SV Gloggnitz
-
SKN St. Poelten
18:30
Wiener Viktoria
-
Hartberg
19:00
ATSV Stadl Paura
-
Austria Lustenau
19:00
WSC Hertha
-
Hohenems
19:30
Kufstein
-
Altach
19:30
SAK Celovec/Klagenfurt
-
Wolfsberger AC
20:00
Edelweiss Linz
-
Admira Moedling
20:00
SV Leobendorf
-
BW Linz
20:00
FCM Arkadia Traiskirchen
-
SV Horn
20:00
USV Weindorf ST Anna AM Aigen
-
Kalsdorf
20:00
Voecklamarkt
-
LASK
21:30
SC Neusiedl am See 1919
-
Grazer AK
Temmuz 21
18:15
Allerheiligen
-
Rapid Wien
19:00
Schwaz
-
Kapfenberger SV
Avusturya - Regionalliga Batı
Haziran 7
Bitti
Dornbirn
2 - 1
Kufstein
Bitti
Schwaz
USK Anif
Bitti
SK Bischofshofen
Hohenems
Bitti
SV Groedig *
FC Kitzbuehel
Bitti
Reichenau
Pinzgau Saalfelden
Bitti
Seekirchen
Woergl
Avusturya - Bundesliga
Temmuz 26
21:45
Rapid Wien
-
Salzburg
Temmuz 27
18:00
Admira Moedling
-
Wolfsberger AC
18:00
Wattens
-
Austria Wien
Temmuz 28
18:00
LASK
-
Altach
18:00
Sturm Graz
-
SKN St. Poelten
18:00
Mattersburg
-
Hartberg
Avusturya - Erste Liga
Temmuz 26
20:10
BW Linz
-
Kapfenberger SV
20:10
Dornbirn
-
Austria Lustenau
20:10
FC Liefering
-
Amstetten
20:10
Vorwaerts Steyr
-
FC Wacker Innsbruck
20:10
SV Lafnitz
-
FC Juniors OO
20:10
Ried
-
SK Austria Klagenfurt
20:10
Austria Wien (A)
-
SV Horn
Temmuz 28
11:30
Floridsdorfer AC
-
Grazer AK
Avusturya - Regionalliga East
Ağustos 2
20:00
SC Neusiedl am See 1919
-
SV Leobendorf
20:30
ASK Ebreichsdorf
-
Ask-Bsc Bruck/Leitha
20:30
ASV Drassburg
-
SV STRIPFING
20:30
FC Mauerwerk
-
Wiener SK
20:30
Fc Marchfeld Donauauen
-
Mattersburg (A)
20:30
Wiener Neustadt
-
SC Team Wiener Linien
20:30
FCM Arkadia Traiskirchen
-
Wiener Viktoria
Avusturya - Regionalliga Middle
Temmuz 26
20:00
FC Gleisdorf 09
-
Sturm Graz (A)
20:00
SC Weiz
-
Allerheiligen
20:00
TUS Bad Gleichenberg
-
FC Wels
20:00
Voecklamarkt
-
Wolfsberger AC (A)
20:00
WSC Hertha
-
Deutschlandsberger Sportclub
Temmuz 27
18:00
ATSV Stadl Paura
-
USV St Anna AM Aigen
18:00
SV Ried II
-
Union Gurten
19:00
Asco Atsv Wolfsberg
-
Kalsdorf