Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

Arjantin - Primera Division
Eylül 21
01:00
Union
-
Rosario Central
03:10
Argentinos Juniors
-
CA Central Cordoba SE
19:15
Estudiantes
-
Patronato de Parana
21:30
Defensa y Justicia
-
Huracan
23:45
San Lorenzo
-
Boca Juniors
Eylül 22
02:00
Atletico Tucuman
-
Independiente
17:00
Newells Old Boys
-
Aldosivi
19:15
Godoy Cruz
-
Banfield
21:30
Lanus
-
Colon
23:45
Racing Club Avellaneda
-
Arsenal Sarandi
Eylül 23
02:00
River Plate
-
Velez Sarsfield
Eylül 24
03:00
Talleres
-
Gimnasia LP
Eylül 21
03:10
Ferro Carril Oeste
-
Nueva Chicago
19:05
Temperley
-
Club Atletico Estudiantes
21:30
Atlanta
-
Guillermo Brown
Eylül 22
21:30
Deportivo Moron
-
San Martin San Juan
22:00
Estudiantes de Rio Cuarto
-
Club Atletico Mitre
Eylül 23
02:00
Independiente Rivadavia
-
CA Alvarado
Eylül 24
03:10
Club Atletico Platense
-
Belgrano
Eylül 18
Bitti
Chacarita Juniors
San Martin de Tucuman
Eylül 20
Bitti
Gimnasia Jujuy
0 - 0
Quilmes
Eylül 21
21:30
All Boys
-
Atletico Rafaela
21:30
Almagro
-
Chacarita Juniors
21:30
Villa Dalmine
-
Deportivo Riestra
Eylül 22
22:00
San Martin de Tucuman
-
Brown de Adrogue
Eylül 24
02:15
Sarmiento
-
Gimnasia Mendoza
02:30
Santamarina
-
CA Defensores de Belgrano
Eylül 21
19:00
San Telmo
-
Sacachispas FC
21:30
Flandria
-
Almirante Brown
Eylül 22
01:00
Los Andes
-
CA Fenix
21:05
CA San Miguel
-
CA Talleres Remedios de Escalada
21:30
Colegiales
-
Acassuso
21:30
Comunicaciones
-
CA Defensores Unidos
21:30
Deportivo Armenio
-
Tristan Suarez
Eylül 23
21:30
Villa San Carlos
-
Argentino de Quilmes
Eylül 20
21:30
El Porvenir
-
Real Pilar
21:30
Leandro N. Alem
-
Excursionistas
Eylül 21
17:00
CA Ferrocarril Midland
-
Deportivo Merlo
21:30
Canuelas
-
Deportivo Espanol
Eylül 22
17:00
Berazategui
-
Laferrere
21:30
Lamadrid
-
San Martin Burzaco
Eylül 23
21:30
Argentino de Merlo
-
Victoriano Arenas
21:30
Dock Sud
-
Club Lujan
21:30
Sportivo Italiano
-
Ituzaingo
Eylül 17
Bitti
CA Lugano
Club Sportivo Barracas
Bitti
Yupanqui
1 - 1
Central Espanol
Eylül 21
17:00
Juventud Unida San Miguel
-
Deportivo Paraguayo
17:00
Liniers CSD
-
CA Lugano
Eylül 22
17:00
Central Espanol
-
Puerto Nuevo
17:00
Defensores de Cambaceres
-
Yupanqui
17:00
Deportivo Muniz
-
Central Ballester
Eylül 23
21:30
Claypole
-
Atlas
Arjantin - Federal A:: zone A
Eylül 22
21:30
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
-
Defensores de Pronunciamiento
22:00
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
-
Atletico Guemes
22:00
Juventud Unida Gualeguaychu
-
San Martin de Formosa
22:00
Union de Sunchales
-
Boca Unidos
23:00
Central Norte
-
Sportivo Las Parejas
23:00
Crucero del Norte
-
CA Chaco For Ever
23:00
Sportivo Belgrano
-
Douglas Haig
Arjantin - Federal A:: zone B
Eylül 22
21:00
Circulo Deportivo
-
Sol de Mayo
21:30
CASD Camioneros
-
Sansinena BB
21:30
Villa Mitre
-
Huracan Las Heras
22:15
Juventud Unida Universitario
-
Desamparados
22:30
Deportivo Maipu
-
Olimpo
23:00
Club Cipolletti
-
Deportivo Madryn
Eylül 24
03:00
Ferro Carril Oeste General Pico
-
Sportivo Estudiantes
Arjantin - Copa Argentina
Eylül 19
AP
Talleres *
Banfield
Bitti
Godoy Cruz
River Plate
Bitti
Sportivo Estudiantes
Barracas Central
Haziran 3
Bitti
Tigre
Boca Juniors
Arjantin - Süper Kupa
Mayıs 3
AP
Boca Juniors *
Rosario Central
Arjantin - Torneos de Verano
Ocak 19
Canc.
Independiente
-
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
Bitti
Independiente
Gimnasia LP
Ocak 20
Bitti
Racing Club Avellaneda
Rosario Central
Ocak 21
Bitti
Boca Juniors
Aldosivi