Canlı kurpiyerler ile rulet keyfi, yüksek oranlarla tek maç iddaa keyfi Betkanyon'da. Hemen tıkla 50 TL bedava bonusun ile oynamaya başla.

Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

  • Hepsi
  • Canlı
  • Bitmiş
  • Oyunlarım (0)
  • 17/11 Cts
    10/11 Paz
    11/11 Pts
    12/11 Sa
    13/11 Crş
    14/11 Prş
    15/11 Cum
    16/11 Cts
    Bugün
    18/11 Pts
    19/11 Sa
    20/11 Crş
    21/11 Prş
    22/11 Cum
    23/11 Cts
Canlı Skor Güncelleniyor Gif
Güncelleniyor..
:
18:00 1297'  Ayr 0 - 0 Dunfermline
00:00 Nublense  -  Barnechea
00:00 Bitti Agropecuario 1 - 2 Rio Cuarto (1 - 2)
01:00 Bitti Fluminense 1 - 1 Atletico Mg (1 - 1)
01:00 Bitti Londrina Pr 1 - 1 Botafogo (0 - 1)
01:10 Bitti Atletico Rafaela 1 - 1 Sarmiento (1 - 1)
01:45 Bitti Academia Cantolao 0 - 1 Carlos Mannucci (0 - 1)
02:00 Bitti Zeledon 1 - 0 Herediano (0 - 0)
03:30 Bitti America 1 - 2 Monterrey (1 - 2)
04:00 Bitti Sport Boys 2 - 1 Escuela Municipal Deportivo Binacional (1 - 1)
05:00 Bitti Saprissa 0 - 2 Municipal Grecia (0 - 2)
08:00 Bitti Brisbane Roar 4 - 3 Melbourne City (0 - 3)
10:30 Bitti Sydney 2 - 1 Melbourne Victory (0 - 1)
12:00 Bitti Yenisey 3 - 0 Tom Tomsk (0 - 0)
13:00 Bitti Amed Sportif Faaliyetler 1 - 0 Afjet Afyonspor (1 - 0)
13:00 Bitti Duzyurtspor 0 - 5 Samsunspor (0 - 5)
13:00 Bitti Şanlıurfaspor 0 - 4 Sarıyer (0 - 4)
13:00 Bitti Idare Genclik 1 - 1 Etimesgut Bel. (0 - 1)
13:00 Bitti K. Karabükspor 2 - 3 Bodrum (0 - 3)
13:00 Bitti Elazığspor 2 - 1 Sivas B. Spor (0 - 1)
13:00 Bitti Erzincanspor 2 - 1 Kizilcabolukspor (1 - 1)
13:00 Bitti 1877 Alemdag Spor 1 - 0 Elazig Belediyespor (0 - 0)
13:00 Bitti Fatsa Belediyespor 2 - 2 Agrispor (0 - 2)
13:00 Bitti 1954 Kelkit Belediyespor 1 - 2 Modafen (1 - 2)
13:00 Bitti Batman 2 - 2 Halide Edip Ad. (0 - 2)
13:00 Bitti Tekstilshchik Ivanovo 1 - 2 Neftekhimik (0 - 2)
13:30 Bitti Yeni Corumspor 0 - 2 Manisa (0 - 2)
13:30 Bitti Zonguldakspor 0 - 1 Gumushanespor (0 - 1)
13:30 Bitti Kirklarelispor 1 - 0 Tarsus İy (1 - 0)
13:30 Bitti Inegolspor 1 - 1 Baskent Akademi (1 - 1)
13:30 Bitti Bandırmaspor 2 - 1 Ergene Velimese S. (1 - 1)
13:30 Bitti Nigde Anadolu 0 - 1 Kahramanmarasspor As (0 - 1)
13:30 Bitti Kirsehir Belediye Spor 1 - 0 Utas Usakspor A.S (0 - 0)
13:30 Bitti Kastamonuspor 0 - 3 Van Spor (0 - 3)
13:30 Bitti Buca 1 - 1 Yeni Orduspor Kulubu (1 - 1)
13:30 Bitti Erzin Spor 3 - 0 Tokatspor (1 - 0)
13:30 Bitti Aksaray 3 - 2 Yomraspor (1 - 2)
13:30 Bitti Manisaspor 1 - 7 Catalcaspor (0 - 7)
13:30 Bitti Duzcespor 1 - 0 Karakopru Belediye (1 - 0)
13:30 Bitti Sile Yildizspor 0 - 0 Artvin Hopaspor (0 - 0)
13:30 Bitti Kemerspor 2003 1 - 2 Kocaelispor (0 - 2)
13:30 Bitti Erbaaspor 1 - 0 Payasspor (1 - 0)
13:30 Bitti Kozan 1 - 1 Cizrespor (1 - 1)
13:30 Bitti Karşıyaka 2 - 0 Fethiyespor (0 - 0)
13:30 Bitti Somaspor 2 - 3 Pazarspor (0 - 3)
13:30 Bitti Yimpaş Yozgatspor 4 - 2 Golcukspor (2 - 2)
13:30 Bitti Darica Genclerbirligi 1 - 0 Diyarbakır As (0 - 0)
13:30 Bitti Altindag 1 - 0 Karacabey (1 - 0)
13:30 Bitti Muğlaspor 1 - 0 Malatya Yesilyurt Belediyespor (0 - 0)
13:30 Bitti Nazilli Belediyespor 4 - 0 Nevsehir Belediye Spor (1 - 0)
13:30 Bitti Spartak 2 0 - 2 Luch (0 - 2)
14:00 81'  Ponferradina 1 - 1 Girona (0 - 1)
14:00 80'  Avangard Kursk 2 - 2 Shinnik Yaroslavl (2 - 2)
14:15 65'  Telstar 0 - 1 Ga Eagles (0 - 1)
14:15 65'  Mafra 1 - 2 Covilha (1 - 2)
14:30 49'  Sakaryaspor 1 - 0 Eyüpspor (0 - 0)
14:40 IY Warta Poznan 0 - 1 Stal Mielec
15:00 37'  Mordovia Saransk 0 - 1 Fakel Voronezh
15:00 37'  Tranmere 0 - 0 Wycombe
15:00 37'  Volgograd 0 - 0 Krasnodar-2
15:00 38'  Nizhny Novgorod 0 - 1 C. Peschanokopskoye
15:45 Naestved  -  Fremad Amager
15:45 Ao Platanias  -  Apollon Smyrnis
16:00 Krasnodar  -  Rostov
16:00 Alcorcon  -  Malaga
16:00 Ergotelis  -  Karaiskakis
16:00 Norderstedt  -  Luneburg
16:00 Havelse  -  Drochtersen/Assel
16:00 South Sudan  -  Burkina Faso
16:00 Güney Afrika  -  Sudan
16:00 Benin  -  Sierra Leone
16:00 Eswatini  -  Senegal
16:00 Chad  -  Mali
16:00 Uganda  -  Malawi
16:00 Oldenburg  -  Holstein Kiel Iı
16:00 Kassiopi  -  Chania
16:00 Cologne  -  Dortmund Iı
16:00 Tor. Armavir  -  Torpedo Moscow
16:00 Apo Levadeiakos Fc  -  Apollon Larissa Fc
16:30 Den Bosch  -  Excelsior
17:00 Sırbistan  -  Ukrayna
17:00 Lüksemburg  -  Portekiz
17:00 Cfr Cluj  -  Kisvarda
17:00 Litvanya  -  New Zealand
17:00 Olbia Calcio 1905  -  Novara Calcio
17:00 Paganese Calcio 1926  -  Ssc Bari
17:00 Rende Calcio 1968  -  Picerno
17:00 Pistoiese  -  Monza
17:00 U. Catolica  -  Colo
17:00 Imolese  -  Us Triestina Calcio 1918
17:00 Baltika Kaliningrad  -  Ska-Khabarovsk
17:00 Casertana Fc  -  As Avellino 1912
17:00 Lr Vicenza Virtus  -  Ravenna Fc 1913
17:00 Como 1907  -  Fc Pro Vercelli 1892
17:00 Fc Rieti  -  Reggina 1914
17:00 Fc Khimki  -  Chertanovo Moscow
17:00 Skive  -  Kolding If
17:00 Sicula Leonzio  -  Virtus Francavilla Calcio
17:00 Renate  -  Pianese
17:00 Aj Fano 1906  -  Piacenza
17:00 Sudtirol  -  Sambenedettese
18:00 Oviedo  -  Sportıng Gıjon
18:00 Teramo  -  Ternana Calcio
18:00 Germany  -  Belgium
18:00 Union Gilloise  -  Royal Excelsior Virton
18:30 Temuco  -  San Felipe
18:45 Cambuur  -  Almere
19:00 Sporting Cristal  -  Alianza Universidad De Huanuco
19:00 Rwanda  -  Kamerun
19:00 Lesotho  -  Nijerya
19:00 Congo Dr  -  Guinea-Bissau
19:00 Guinea  -  Namibia
19:30 Viterbese Castrense  -  Cavese 1919
19:30 Ac Gozzano  -  Aurora Pro Patria 1919
19:30 Carpi  -  Fermana Fc
19:30 Pontedera  -  Lecco
19:30 Reggio Audace Fc  -  Pesaro
19:30 Rimini Fc 1912  -  Arzignano Valchiampo
19:30 Modena Fc  -  V. V. Verona
19:30 Carrarese Calcio 1908  -  Ss Arezzo
19:30 As Giana Erminio  -  Robur Siena
19:30 As Gubbio 1910  -  Cesena
19:30 Potenza Calcio  -  Us Vibonese Calcio
20:00 Kosovo  -  İngiltere
20:00 Bulgaristan  -  Çek Cumhuriyeti
20:30 Mirandes  -  Las Palmas
20:30 Lugo  -  Racing Santander
20:45 Mc Alger  -  Bordj Bou Arreridj
21:00 Netherlands  -  France
21:00 Dep. Municipal  -  Usmp
21:00 S. Wanderers  -  Sl De Quillota
21:00 Iquique  -  Huachipato
22:00 Gremio  -  Flamengo
22:00 Ec Bahia  -  Palmeiras Sp
22:00 Gabon  -  Angola
22:00 Nacional  -  Penarol
22:00 Ec Sao Bento  -  Brazil Pelotas
22:00 Recife Pe  -  Vila Nova Go
22:00 Roeselare  -  Westerlo
22:45 Andorra  -  Türkiye
22:45 Arnavutluk  -  Fransa
22:45 Moldova  -  İzlanda
22:45 Us Catanzaro 1929  -  Calcio Catania
23:00 Tenerife  -  Cadiz
23:00 Cobreloa  -  Santa Cruz
23:15 Coquimbo Unido  -  O´Higgins
23:30 Cajamarca  -  Universitario Dep.
23:30 Gimnasia Mendoza  -  Instituto Atletico
00:00 Chapecoense  -  Ceara
00:00 Corinthians  -  Internacional
00:00 Paranaense Pr  -  Botafogo
00:00 Santiago Morn.  -  Rangers
00:30 Figueirense  -  Cuiaba
01:00 Fortaleza  -  Csa Al
01:00 Mexico  -  Brazil
01:15 Tigre  -  Brown De Adrogue
02:30 Cesar Vallejo  -  Melgar
03:15 Temperley  -  Independiente Riv.