Canlı kurpiyerler ile rulet keyfi, yüksek oranlarla tek maç iddaa keyfi Betkanyon'da. Hemen tıkla 50 TL bedava bonusun ile oynamaya başla.

Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

  • Hepsi
  • Canlı
  • Bitmiş
  • Oyunlarım (0)
  • 24/08 Cts
    17/08 Cts
    18/08 Paz
    19/08 Pts
    20/08 Sa
    21/08 Crş
    22/08 Prş
    23/08 Cum
    Bugün
    25/08 Paz
    26/08 Pts
    27/08 Sa
    28/08 Crş
    29/08 Prş
    30/08 Cum
Canlı Skor Güncelleniyor Gif
Güncelleniyor..
Türkiye : Süper Lig
19:15 89'  Ankaragücü 1 - 0 Kayserispor (0 - 0)
21:45 Başakşehir  -  Fenerbahçe
21:45 Alanyaspor  -  Kasımpaşa
Türkiye : Ptt 1. Lig
16:30 Bitti Keçiörengücü 1 - 0 Osmanlıspor (0 - 0)
21:45 Balıkesirspor  -  Bb Erzurumspor
21:45 Altinordu Fk  -  Fatih Karagumruk Sk
İngiltere : Premier Lig
19:30 79'  Liverpool 3 - 0 Arsenal (1 - 0)
14:30 Bitti Norwich 2 - 3 Chelsea (2 - 3)
17:00 Bitti Watford 1 - 3 West Ham Unıted (1 - 3)
17:00 Bitti Manchester Unıted 1 - 2 Crystal Palace (0 - 2)
17:00 Bitti Sheffield Utd. 1 - 2 Leıcester Cıty (0 - 2)
17:00 Bitti Brighton 0 - 2 Southampton (0 - 2)
İspanya : La Liga
20:00 50'  Real Madrıd 0 - 0 R.Valladolid (0 - 0)
18:00 Bitti Osasuna 0 - 0 Eıbar (0 - 0)
22:00 Celta Vıgo  -  Valencıa
22:00 Getafe  -  A.Bilbao
İtalya : Seri A
19:00 Bitti Parma 0 - 1 Juventus (0 - 1)
21:45 Fıorentına  -  Ssc Napolı
Fransa : Ligue 1
21:00 7'  Amiens 0 - 0 Nantes
21:00 7'  Dıjon 0 - 0 Bordeaux
21:00 7'  Angers 1 - 0 Metz
21:00 7'  Brest 0 - 0 Reims
Almanya : Bundesliga
19:30 79'  Schalke 04 0 - 3 Fc Bayern Munıch (0 - 3)
16:30 Bitti Fca 1 - 1 U.Berlin (0 - 1)
16:30 Bitti Paderborn 1 - 3 Sc Freıburg (1 - 3)
16:30 Bitti F.Düsseldorf 1 - 3 Bayer Leverkusen (0 - 3)
16:30 Bitti 1899 Hoffenheım 3 - 2 Werder Bremen (0 - 2)
16:30 Bitti Maınz 05 1 - 3 M'gladbach (1 - 3)
Hollanda : Eredivisie
19:30 80'  Willem Iı 2 - 1 Emmen (1 - 1)
20:45 22'  Heracles 0 - 0 Vitesse
20:45 Psv  -  Groningen
21:45 Heerenveen  -  Twente
Portekiz : Premier Lig
21:00 5'  Benfica 0 - 0 Porto
23:30 Boavista Fc  -  Pacos Ferreira
Rusya : Premier Lig
14:00 Bitti Fc Tambov 0 - 2 Dinamo Moscow (0 - 2)
16:30 Bitti Fc Ufa 1 - 0 Fc Zenit (0 - 0)
19:00 Bitti Krasnodar 1 - 1 Lokomotiv Moscow (1 - 1)
Belçika : Birinci Grup A
19:00 R. Charleroi  -  Club Brugge
21:00 Cercle Brugge  -  Waasland-Beveren
21:30 Oostende  -  Kv Mechelen
21:30 St. Truidense  -  Zulte
Brezilya : Brezilya Serie A
17:00 Bitti Atletico Mg 0 - 1 Ec Bahia (0 - 1)
23:00 Gremio  -  Paranaense Pr
Arjantin : Primera Division
19:15 90'  Gimnasia 0 - 1 Defensa Jus. (0 - 1)
03:00 Bitti Arsenal 0 - 2 San Lorenzo (0 - 2)
21:30 Velez S.  -  Newell's
23:45 Rosario Central  -  Patronato Parana
02:00 Independiente  -  Colon
Abd : Abd Mls
03:00 Bitti Orlando 0 - 1 Atlanta (0 - 1)
05:00 Bitti Portland 1 - 2 Seattle (0 - 2)
02:00 Nyc  -  New York
02:30 New England  -  Chicago
02:30 Philadelphia  -  Dc United
02:30 Toronto  -  Montreal
Yunanistan : Süper Lig
21:00 6'  Aris 0 - 0 Ofı Crete
19:00 Bitti Lamia 1 - 1 Panathinaikos (1 - 1)
21:30 Olympiakos  -  Asteras
İskoçya : Premier Lig
17:00 Bitti Hamilton Acad. 1 - 3 Motherwell (1 - 3)
17:00 Bitti Ross County 1 - 4 Livingston (1 - 4)
17:00 Bitti Hibernian 2 - 2 St Johnstone (1 - 2)
17:00 Bitti Kilmarnock 0 - 0 Aberdeen (0 - 0)
Japonya : J-Lig
07:00 Bitti H Consadole S 1 - 1 Tokyo (0 - 1)
12:00 Bitti Nagoya 1 - 5 Yokohama (0 - 5)
13:00 Bitti Jubilo I 0 - 2 Cerezo O (0 - 2)
13:00 Bitti Hiroshima 0 - 0 Oita T (0 - 0)
13:00 Bitti Kawasaki 2 - 2 Shimizu (1 - 2)
13:00 Bitti Vegalta 1 - 1 Shonan (0 - 1)
Avusturya : Bundesliga
18:00 Bitti Rapid Vien 1 - 2 Lask (0 - 2)
18:00 Bitti Wac 5 - 2 Altach (3 - 2)
18:00 Bitti Mattersburg 0 - 1 St. Polten (0 - 1)
İngiltere : Championship
14:30 Bitti Derby County 1 - 1 West Bromwıch Albıon (1 - 1)
17:00 Bitti Hull Cıty 1 - 3 Bristol City (1 - 3)
17:00 Bitti Fulham 1 - 2 Nottingham Forest (0 - 2)
17:00 Bitti Barnsley 1 - 3 Luton (0 - 3)
17:00 Bitti Charlton 1 - 0 Brentford (1 - 0)
17:00 Bitti Stoke Cıty 0 - 3 Leeds (0 - 3)
17:00 Bitti Blackburn Rovers 0 - 0 Cardiff (0 - 0)
17:00 Bitti Mıddlesbrough 1 - 1 Millwall (0 - 1)
17:00 Bitti Qpr 3 - 1 Wıgan Athletıc (0 - 1)
17:00 Bitti Preston 2 - 1 Sheffield Wednesday (1 - 1)
17:00 Bitti Huddersfield 0 - 2 Reading (0 - 2)
İspanya : Segunda Ligi
20:00 49'  Mirandes 0 - 0 Cadiz (0 - 0)
21:00 7'  Alcorcon 1 - 0 Elche
19:00 Bitti Racing Santander 1 - 1 Almeira (1 - 1)
19:00 Bitti Oviedo 1 - 1 Lugo (1 - 1)
22:00 Malaga  -  Las Palmas
İtalya : Seri B
19:00 Bitti Salernitana 3 - 1 Pescara (1 - 1)
19:00 Bitti Crotone 0 - 0 Cosenza (0 - 0)
22:00 Venezia  -  Cremonese
22:00 Ascoli  -  Trapani
22:00 Cittadella  -  Spezia
22:00 Entella  -  Livorno
Fransa : Ligue 2
16:00 Bitti Troyes 2 - 0 Lens (1 - 0)
Almanya : 2. Bundesliga
14:00 Bitti Bochum 3 - 3 Wiesbaden (0 - 3)
14:00 Bitti Hannover 1 - 1 Furth (0 - 1)
14:00 Bitti Regensburg 1 - 3 Bielefeld (0 - 3)
İngiltere : Ulusal Lig
19:20 84'  Torquay 2 - 0 Aldershot (1 - 0)
17:00 Bitti Yeovil 1 - 2 Maidenhead (0 - 2)
17:00 Bitti Halifax 4 - 1 Fylde (2 - 1)
17:00 Bitti Eastleigh 1 - 1 Dagenham & Redbridge Fc (0 - 1)
17:00 Bitti Harrogate 2 - 1 Stockport (0 - 1)
17:00 Bitti Bromley 1 - 0 Boreham (1 - 0)
17:00 Bitti Wrexham 1 - 1 Barnet (1 - 1)
17:00 Bitti Woking 2 - 0 Solihull Moors (2 - 0)
17:00 Bitti Chesterfield 2 - 2 Barrow Afc (1 - 2)
17:00 Bitti Chorley 0 - 0 Hartlepool (0 - 0)
17:00 Bitti Ebbsfleet 2 - 2 Notts County (1 - 2)
17:00 Bitti Sutton 1 - 2 Dover Athletic (1 - 2)
Ukrayna : Premier Lig
19:30 78'  Dynamo Kiev 1 - 1 Ol. Donetsk (0 - 1)
14:00 Bitti Kolos Kovalivka 0 - 3 Vorskla (0 - 3)
17:00 Bitti Oleksandriya 0 - 3 Desna Chernihiv (0 - 3)
Malta : Premier Lig
19:30 76'  Tarxien R 0 - 3 Mosta (0 - 3)
20:00 47'  Gudja Utd 0 - 0 Hibernians (0 - 0)
21:30 Balzan  -  Sliema
Şili : Primera Division
19:30 78'  Cobresal 1 - 0 Deportes Union (0 - 0)
02:30 Bitti Espanola 0 - 1 O'higgins (0 - 1)
22:30 Palestino  -  Colo
01:00 Everton Vm  -  Coquimbo Unido
03:30 Curico Unido  -  Audax
Hırvatístan : 1.Hnl Ligi
20:00 52'  Slaven 0 - 0 Varazdin (0 - 0)
22:00 Inter Zapresic  -  Lokomotiva Zagreb
İsviçre : Süper Lig
20:00 48'  Young Boys 1 - 0 Zurich (1 - 0)
20:00 51'  Neuchatel Xamax 0 - 0 Basel 1893 (0 - 0)
Bosna Hersek : Premiyer Lig
20:00 50'  Tuzla 0 - 0 Zvijezda 09 (0 - 0)
21:00 7'  Siroki Brijeg 1 - 1 Zeljeznicar
18:00 Bitti Celik Zenica 0 - 0 Tuzla City (0 - 0)
18:00 Bitti Bijeljina 3 - 0 Doboj (1 - 0)
19:00 Bitti Sarajevo 2 - 1 Velez (0 - 1)
21:00 Zrinjski Mostar  -  Banja Luka
Slovakya : Superliga
20:00 51'  Zemplin Michalovce 1 - 1 Sered (1 - 1)
20:00 52'  Pohronie 0 - 2 Trencin (0 - 2)
20:00 51'  Ruzomberok 0 - 1 Spartak Trnava (0 - 1)
Avusturya Amatör : Regionalliga Salzburg
20:00 48'  Wals-Grunau 3 - 0 St. Johann (3 - 0)
17:00 Bitti Sv Grodig 3 - 0 Austria Salzburg (1 - 0)
18:00 Bitti P. Saalfelden 3 - 0 Sv Kuchl (1 - 0)
19:00 Bitti Seekirchen 1 - 2 Sak Salzburg (1 - 2)
İsviçre : Dosenbach Challenge Ligi
20:00 50'  Lausanne-Sport 1 - 0 Aarau (1 - 0)
20:00 50'  Schaffhausen 0 - 0 Stade Ls Ouchy (0 - 0)
18:30 Bitti Fc Wil 2 - 0 Kriens (0 - 0)
Guatemala : Liga Nacional, Apertura
20:00 47'  Deportivo Siquinala 0 - 1 Comunicaciones (0 - 1)
00:00 Municipal  -  Deportivo Mixco
Polonya : I Ligi
20:00 IY C. Glogow 0 - 0 Oks Stomil Olsztyn
15:30 Bitti Ts Podbeskidzie 2 - 1 Ol. Grudziadz (1 - 1)
20:45 Odra Opole  -  Radomiak Radom
Moldova : Birinci Lig
20:00 IY Sheriff Tiraspol 2 - 0 Sfintul G
18:00 Bitti Milsami 1 - 1 Zimbru C (0 - 1)
Avusturya Amatör : Bölgesel Lig Doğu
20:00 IY Leobendorf 1 - 0 Wiener Linien
18:30 Bitti Sv Stripfing 0 - 1 Ebreichsdorf (0 - 1)
Portekiz : 2.Lig
20:15 IY Penafiel 2 - 0 Cova Piedade
20:15 IY Covilha 1 - 0 Vilafranquense
13:00 Bitti Academica 1 - 2 Chaves (1 - 2)
18:00 Bitti Feirense 0 - 0 Academico De Viseu (0 - 0)
Bulgaristan : Birinci Profesyonel Lig
20:30 37'  Levski Sofia 0 - 0 Lokomotiv Plovdiv
18:00 Bitti Botev Plovdiv 2 - 1 Vitosha Bistrica (1 - 1)
İsrail : Premier Lig
20:30 36'  Sektzia Ness Ziona 0 - 2 Maccabi Tel Aviv
18:00 Bitti Maccabi Haifa 4 - 3 Hapoel Raanana (2 - 3)
19:00 Bitti Hapoel Hadera 1 - 1 Ashdod (0 - 1)
Çek Cumhuriyeti : 1. Lig
20:30 34'  Slavia Prague 1 - 0 Bohemians Prague
18:00 Bitti Pribram 4 - 0 Jablonec (2 - 0)
18:00 Bitti Fastav Zlin 1 - 4 Karvina (0 - 4)
Suudi Arabistan : Suudi Profesyonel Ligi
20:50 17'  Al Wehda 0 - 0 Al Ettifaq
18:50 Bitti Al Fateh 1 - 2 Al Shabab (0 - 2)
19:05 Bitti Al Faisaly 0 - 0 Al Fayha (0 - 0)
Uruguay : Primera Division, Intermedio, Serie A
21:00 4'  Ca River Plate 0 - 0 Penarol
21:00 Boston River  -  Progreso
Sırbistan : Superliga
21:00 7'  Vozdovac 0 - 0 Mladost L
21:00 7'  Javor Ivanjica 0 - 0 Napredak Krusevac
21:00 9'  Rad 0 - 0 Macva
21:00 8'  Proleter 0 - 0 Vojvodina
20:00 Radnik  -  Partizan
20:00 Red Star  -  Cukaricki
Abd : Usl, Championship
21:00 1'  Ottawa Fury 0 - 0 Saint Louis
02:00 Bitti Pittsburgh 1 - 0 Loudoun United Fc (1 - 0)
05:30 Bitti Phoenix Rising 2 - 1 Sacramento Republic (2 - 1)
22:00 Louisville City  -  Carolina
00:00 Hartford Athletic  -  Atlanta Utd 2
02:30 Tampa Bay  -  Memphis 901 Fc
03:00 Swope P. Rangers  -  New York R B Iı
03:00 Nashville Sc  -  Charleston
03:30 Rio Grande Valley  -  El Paso Locomotive Fc
03:30 San Antonio  -  New Mexico United
04:00 Okc Energy Fc  -  Austin Bold Fc
Polonya : Ekstraklasa
21:00 7'  Rakow Czestochowa 0 - 0 Lech Poznan
16:00 Bitti Cracovia 3 - 1 Arka Gdynia (2 - 1)
18:30 Bitti Ks Lechia 1 - 1 Slask Wroclaw (0 - 1)
Uruguay : Primera Division, Intermedio, Serie B
21:00 4'  Plaza Colonia 0 - 0 Cerro Largo
21:00 Racing Club Mdeo.  -  Wanderers
Romanya : Romanya 1. Ligi
21:00 6'  Cfr Cluj 0 - 0 Botosani
15:30 Bitti Acs Fc Academica Clinceni 1 - 1 Sepsi S. Gheorghe (1 - 1)
Arjantin : Primera B Nacional, B Grubu
01:05 Bitti Atletico Rafaela 1 - 2 Tigre (0 - 2)
23:40 Gimnasia Jujuy  -  Chacarita Jrs
Brezilya : Brezilya Serie B
01:15 Bitti Goianiense Go 0 - 0 Brazil Pelotas (0 - 0)
03:30 Bitti Cuiaba 2 - 0 Botafogo Sp (1 - 0)
17:00 Bitti Parana 0 - 0 Criciuma (0 - 0)
22:30 Londrina Pr  -  Ec Sao Bento
22:30 Vitoria  -  Operario
22:30 Oeste Sp  -  Vila Nova
01:00 Figueirense  -  Crb Al
01:00 Ponte Preta Sp  -  Recife Pe
Paraguay : Primera Division, Clausura
02:00 Bitti River Plate 1 - 1 Sportivo Luqueno (1 - 1)
23:00 Sol De America  -  Capiata
01:30 Guarani  -  San Lorenzo
Meksika : Primera Lig
03:00 Bitti Veracruz 1 - 2 San Luis (1 - 2)
05:00 Bitti Monarcas Morelia 2 - 0 Pumas Unam (1 - 0)
05:00 Bitti Santos Laguna 2 - 1 Monterrey (2 - 1)
01:00 Queretaro  -  Leon
03:00 Pachuca  -  Atlas
03:00 Cruz Azul  -  Puebla
Ekvador : Serie A
03:15 Bitti Aucas 1 - 0 Olmedo (0 - 0)
23:00 Delfin  -  Cd Cuenca
01:15 Tecnico  -  L.D.U. Quito
03:30 Barcelona  -  America De Quito
Peru : Primera Division, Kapanış
04:00 Bitti Melgar 2 - 1 Garcilaso (1 - 1)
23:15 Escuela Municipal Deportivo Binacional  -  Ayacucho Fc
01:45 Sport Huancayo  -  Dep. Municipal
04:00 Alianza Lima  -  Academia Cantolao
Rusya : Gençlik Ligi
10:30 Bitti Krasnodar 1 - 2 Lokomotiv Youth (1 - 2)
12:00 Bitti Cska Youth 1 - 0 Akhmat Grozny (0 - 0)
14:00 Bitti Kryliya Sovetov 4 - 1 Fc Spartak Moscow (1 - 1)
14:00 Bitti Arsenal Youth 2 - 1 Orenburg Youth (0 - 1)
18:00 Bitti Rostov Youth 0 - 0 Rubin Youth (0 - 0)
Filipinler : Birleşik Futbol Ligi Kısım 1
11:00 Bitti Air Force 1 - 4 Green Archers Utd. (0 - 4)
14:00 Bitti Kaya Fc-Iloilo 1 - 0 Stallion Fc (1 - 0)
Çek Cumhuriyeti : Fnl
11:15 Bitti Pardubice 4 - 0 Sokolov (2 - 0)
11:15 Bitti Slavoj Vysehrad 1 - 3 Dukla Prague (0 - 3)
18:00 Bitti Prostejov 2 - 2 Trinec (0 - 2)
Endonezya : Endonezya Futbol Şampiyonası A
11:30 Bitti Persebaya 1 - 1 Persija (0 - 1)
14:00 Bitti Madura United 3 - 0 Psıs Semarang (0 - 0)
14:30 Bitti Pusamania 1 - 0 Semen Padang (1 - 0)
16:30 Bitti Bali United Pusam 2 - 1 Arema Fc (1 - 1)
Japonya : J-Lig 2
12:00 Bitti Ichihara Chiba 0 - 3 Ventforet (0 - 3)
12:00 Bitti Mito H 1 - 2 Tokyo V (0 - 2)
12:00 Bitti Yokohama 5 - 1 Kagoshima Utd (3 - 1)
13:00 Bitti Montedio 2 - 0 Tochigi (2 - 0)
13:00 Bitti Niigata 2 - 3 Zweigen K (1 - 3)
13:00 Bitti Kyoto Sanga 1 - 1 Avispa F (1 - 1)
13:00 Bitti Tokushima V 6 - 1 Ryukyu (0 - 1)
13:00 Bitti Renofa Y 0 - 4 V-Varen (0 - 4)
Kore Cumhuriyeti : K-League Challenge
13:00 Bitti Bucheon 0 - 3 Jeonnam (0 - 3)
13:00 Bitti Seoul E-Land 1 - 3 Ansan Greeners (1 - 3)
Finlandiya : Veikkausliiga
13:00 Bitti Honka 0 - 1 Hjk (0 - 1)
17:00 Bitti Kuopion Pall. 5 - 0 Vaasa (4 - 0)
Kore Cumhuriyeti : K-Ligi Klasik
13:00 Bitti Ulsan Hyundai 5 - 1 Sangju Sangmu (2 - 1)
13:00 Bitti Jeonbuk 1 - 1 Seongnam (0 - 1)
13:30 Bitti Daegu 3 - 1 Gangwon (3 - 1)
Vietnam : V-Ligi
13:00 Bitti Hai Phong 2 - 1 Viettel (1 - 1)
14:00 Bitti Quang Ninh 0 - 1 B. Binh Duong (0 - 1)
15:00 Bitti Sai Gon Fc 2 - 0 Clb Thanh Hoa (1 - 0)
Tayland : Tayland Top Lig
13:45 Bitti Buriram 1 - 1 Sukhothai (0 - 1)
14:00 Bitti Trat Fc 0 - 0 Ptt Rayong (0 - 0)
15:00 Bitti Bangkok Utd 2 - 0 Port Fc (0 - 0)
16:00 Bitti Prachuap Fc 2 - 0 Samut Prakan City (1 - 0)
Almanya Amatör : Bölgesel Ligi, Kuzey
14:00 Bitti Wolfsburg Iı 4 - 0 Norderstedt (2 - 0)
15:00 Bitti St. Pauli Iı 1 - 2 Hannover Iı (1 - 2)
Çin : Çin Ligi
14:00 Bitti Shaanxi Changan 2 - 1 Beijing Sport Uni. (1 - 1)
14:30 Bitti Guangdong 2 - 3 Meizhou (0 - 3)
14:30 Bitti Zhejiang Gt. 1 - 4 Guizhou Hengfeng (1 - 4)
14:30 Bitti Liaoning S. Whowin 0 - 2 Shijiazhuang (0 - 2)
14:30 Bitti Qingdao Huanghai 3 - 1 Sichuan Longfor (3 - 1)
14:30 Bitti Lava Spring 4 - 2 X. T. Leopard (3 - 2)
14:35 Bitti Nantong Zhiyun 1 - 2 Shanghai Shenxin (0 - 2)
Almanya Amatör : Bundesliga, Bayanlar
14:00 Bitti Hoffenheim 4 - 0 Cologne (3 - 0)
Norveç : Toppserien, Bayanlar
14:00 Bitti Klepp 3 - 0 Kolbotn (0 - 0)
15:00 Bitti Avaldsnes 1 - 0 Roa (0 - 0)
15:00 Bitti Trondheims-Orn 3 - 0 Fart (2 - 0)
16:00 Bitti Stabaek 0 - 2 Sandviken (0 - 2)
Danimarka : 1.Lig
14:15 Bitti Naestved 3 - 0 Vendsyssel (2 - 0)
Almanya Amatör : Bölgesel Ligi, Kuzeydoğu
14:30 Bitti Lichtenberg 5 - 1 Nordhausen (2 - 1)
14:30 Bitti Bischofswerda 1 - 4 Viktoria Berlin (1 - 4)
14:30 Bitti Fuerstenwalde 1 - 0 Babelsberg (0 - 0)
14:30 Bitti Altglienicke 4 - 1 Bfc (1 - 1)
İngiltere : 1. Lig
14:30 Bitti Doncaster 2 - 1 Lincoln City (1 - 1)
17:00 Bitti Coventry 1 - 0 Gillingham (1 - 0)
17:00 Bitti Bristol Rovers 3 - 1 Oxford Utd (2 - 1)
17:00 Bitti Rochdale 0 - 0 Blackpool Fc (0 - 0)
17:00 Bitti Bolton Wanderers 0 - 5 Ipswich (0 - 5)
17:00 Bitti Shrewsbury 0 - 0 Burton (0 - 0)
17:00 Bitti Mk Dons 0 - 4 Peterborough (0 - 4)
17:00 Tranmere  -  Bury
17:00 Portsmouth  -  Rotherham
17:00 Bitti Sunderland 3 - 1 Wimbledon (1 - 1)
17:00 Bitti Fleetwood 2 - 0 Accrington (1 - 0)
17:00 Bitti Wycombe 4 - 3 Southend (1 - 3)
Danimarka : 2. Lig, 1. Grup
14:45 Bitti Fa 2000 5 - 3 Slagelse (2 - 3)
15:00 Bitti Frem 1 - 4 Hellerup (0 - 4)
15:00 Bitti Helsingoer 6 - 2 Vanlose (2 - 2)
16:00 Bitti Skovshoved 2 - 2 Holbaek (1 - 2)
16:00 Bitti Bronshoj 2 - 0 Hillerod (1 - 0)
16:00 Bitti B 93 Copenhagen 0 - 2 Avarta (0 - 2)
Almanya : 3. Lig
15:00 Bitti Bayern Munich Iı 2 - 2 Chemnitz (0 - 2)
15:00 Bitti Großaspach 0 - 3 Cologne (0 - 3)
15:00 Bitti Braunschweig 5 - 2 Wurzburg (2 - 2)
15:00 Bitti Meppen 3 - 0 Jena (0 - 0)
15:00 Bitti Munster 1 - 1 Uerdingen 05 (0 - 1)
15:05 Bitti Magdeburg 5 - 1 1860 Münih (4 - 1)
Danimarka : 2. Lig, 2. Grup
15:00 Bitti Brabrand 1 - 2 Thisted (1 - 2)
15:00 Bitti Aarhus Fremad 1 - 0 Sydvest 05 (0 - 0)
15:00 Bitti Jammerbugt 3 - 2 Naesby (3 - 2)
16:00 Bitti Middelfart 1 - 1 Gladsaxe (0 - 1)
17:45 Bitti Dalum 4 - 2 Vejlby Skovbakken Aarhus (3 - 2)
Almanya Amatör : Bölgesel Ligi, Güneybatı
15:00 Bitti Aalen 2 - 0 Pirmasens (1 - 0)
15:00 Bitti Fc Giessen 0 - 3 Frankfurt (0 - 3)
15:00 Bitti Offenbach 0 - 3 Elversberg (0 - 3)
15:00 Bitti B. Alzenau 1920 2 - 2 Balingen (2 - 2)
15:00 Bitti Ulm 4 - 0 Rot-Weiss Koblenz (3 - 0)
15:00 Bitti Bahlingen 2 - 0 Homburg-Saar (0 - 0)
15:00 Bitti Saarbrucken 3 - 1 Walldorf (1 - 1)
Almanya Amatör : Regionalliga Bavaria
15:00 Bitti Aubstadt 2 - 1 Augsburg Iı (1 - 1)
15:00 Bitti Turkgucu At. Munchen 2 - 0 Nuremberg Iı (1 - 0)
15:00 Bitti Schweinfurt 1 - 0 Aschaffenburg (0 - 0)
15:00 Bitti Burghausen 1 - 2 Memmingen (0 - 2)
15:00 Bitti Greuther Furth Iı 0 - 1 Buchbach (0 - 1)
15:00 Bitti Eichstatt 1 - 1 Illertissen (1 - 1)
18:00 Bitti Rain/Lech 1 - 3 Garching (0 - 3)
Almanya Amatör : Bölgesel Ligi, Batı
15:00 Bitti Lotte 0 - 2 Rodinghausen (0 - 2)
15:00 Bitti Bergisch Gladb. 0 - 2 Oberhausen (0 - 2)
15:00 Bitti Aachen 1 - 1 Homberg (1 - 1)
15:00 Bitti Borussia Monchengladbach Iı 4 - 0 Lippstadt (2 - 0)
16:00 Bitti Dusseldorf Iı 2 - 1 Schalke 04 (2 - 1)
İsveç : Bayanlar Birinci Ligi
15:00 Bitti Goteborg 1 - 1 Linkopings (1 - 1)
16:00 Bitti Kungsbacka Dff 0 - 4 Eskilstuna (0 - 4)
Norveç : İkinci Lig, Grup 1
15:00 Bitti Vidar 1 - 3 Nardo (1 - 3)
17:00 Bitti Sola 0 - 2 Bryne Fk (0 - 2)
17:00 Bitti Stjordals/Blink 5 - 1 Byaesen (2 - 1)
Güney Afrika : Premier Ligi
16:00 Bitti Golden Arrows 2 - 1 Chippa Utd (1 - 1)
16:00 Bitti Black Leopards 1 - 1 Highlands Park (0 - 1)
19:00 Bitti Kaizer Chiefs 1 - 1 Supersport United (1 - 1)
Estonya : Premium Lig
16:00 Bitti Kalju 2 - 1 Levadia (2 - 1)
18:30 Bitti Narva Trans 0 - 1 Fc Flora (0 - 1)
Beyaz Rusya : Premier Lig
16:00 Bitti Vitebsk 0 - 0 Grodno (0 - 0)
20:45 Brest  -  Bgu Minsk
Kazakistan : Premier Lig
16:00 Bitti Ordabasy 3 - 2 Sh. Karagandy (1 - 2)
16:00 Bitti Tobol 2 - 0 Atyrau (1 - 0)
Gürcistan : Umaglesi Liga
16:00 Bitti Chikhura Sachkhere 3 - 2 Lok Tbilisi (1 - 2)
19:00 Bitti Dila Gori 2 - 2 Torpedo Kutaisi (1 - 2)
Kıbrıs Rum Kesimi : 1. Lig
16:00 Apoel Nicosia  -  Ol. Nicosia
16:00 Aek Larnaca  -  Apollon Lim.
19:00 Bitti Katokopias 0 - 2 Omonia Nicosia (0 - 2)
Norveç : 1.Kğme
16:30 Bitti Sandnes 1 - 2 Aalesund (0 - 2)
İngiltere : 2. Lig
17:00 Bitti Plymouth 3 - 0 Walsall (1 - 0)
17:00 Bitti Mansfield 0 - 0 Stevenage (0 - 0)
17:00 Bitti Cambridge 1 - 2 Oldham (1 - 2)
17:00 Bitti Cheltenham 2 - 2 Swindon (2 - 2)
17:00 Bitti Morecambe 2 - 3 Exeter (1 - 3)
17:00 Bitti Grimsby 5 - 2 Port Vale (1 - 2)
17:00 Bitti Newport County 1 - 0 Crewe (0 - 0)
17:00 Bitti Macclesfield 1 - 0 Scunthorpe (0 - 0)
17:00 Bitti Bradford 0 - 1 Forest Green (0 - 1)
17:00 Bitti Colchester 1 - 0 Northampton (0 - 0)
17:00 Bitti Leyton 2 - 3 Crawley (1 - 3)
17:00 Bitti Carlisle 2 - 2 Salford (2 - 2)
İskoçya : 1. Lig
17:00 Bitti Ayr 1 - 0 Queen Of The South (1 - 0)
17:00 Bitti Dundee 0 - 0 Inverness Ct (0 - 0)
17:00 Bitti Dunfermline 0 - 2 Dundee United (0 - 2)
17:00 Bitti Alloa 0 - 1 Arbroath (0 - 1)
İskoçya : 2. Lig
17:00 Bitti Stirling 1 - 2 Cove Rangers (0 - 2)
17:00 Bitti Queens Park 0 - 0 Elgin City (0 - 0)
17:00 Bitti Cowdenbeath 3 - 1 Annan (1 - 1)
17:00 Bitti Albion Rovers 0 - 1 Brechin (0 - 1)
17:00 Bitti Stenhousemuir 1 - 3 Edinburgh (1 - 3)
İskoçya : 1. Lig
17:00 Bitti Raith Rovers 3 - 0 Montrose (0 - 0)
17:00 Bitti East Fife 4 - 1 Airdrieonians (2 - 1)
17:00 Bitti Peterhead 1 - 0 Forfar (0 - 0)
17:00 Bitti Dumbarton 3 - 1 Stranraer (1 - 1)
17:00 Bitti Clyde 1 - 0 Falkirk (1 - 0)
Norveç : İkinci Lig, Grup 2
17:00 Bitti Aasane 2 - 1 Sotra Sk (1 - 1)
17:00 Bitti Floro 2 - 2 Mjoelner (1 - 2)
17:00 Bitti Elverum 3 - 2 Kjelsaas (1 - 2)
17:00 Bitti Baerum 2 - 1 Fram Larvik (0 - 1)
İsveç : Allsvenskan
17:00 Bitti Sirius 3 - 4 Örebrö (0 - 4)
Finlandiya : Ykkonen Ligi
17:00 Bitti Eıf 0 - 0 Tps (0 - 0)
17:00 Bitti Jaro 2 - 0 Mypa (1 - 0)
17:00 Bitti Kajaani 3 - 1 Oulu (0 - 1)
İsveç : Superettan
17:00 Bitti Syrianska 1 - 2 Vasteraas Sk (0 - 2)
Avusturya Amatör : Regionalliga Tirol
17:00 Bitti Imst 1933 3 - 1 Woergl (1 - 1)
18:00 Bitti Hall 6 - 1 Wacker Innsbruck Iı (5 - 1)
Kuzey Makedonya : 1. Mfl
18:00 Bitti Fk Vardar Skopje 2 - 0 Rabotnicki Skopje (0 - 0)
Avusturya Amatör : Bölgesel Lig Merkez
18:00 Bitti Sv Ried Iı 2 - 0 Wolfsberg (1 - 0)
18:00 Bitti Stadl-Paura 1 - 3 Kalsdorf (0 - 3)
Azerbaycan : Premier Lig
18:00 Bitti Sumgayit 0 - 3 Sabayil (0 - 3)
Avusturya Amatör : Eliteliga Vorarlberg
18:00 Bitti Wolfurt 5 - 1 Altach Iı (3 - 1)
18:00 Bitti Bregenz 1 - 3 Hohenems (0 - 3)
Tunus : Lig 1
18:30 Bitti Africain 3 - 0 S. Tunisien (1 - 0)
18:30 Bitti Us Tataouine 0 - 1 Esperance (0 - 1)
18:30 Bitti Kairouanaise 1 - 2 Soliman (1 - 2)
İran : Pro Lig
18:45 Bitti Shahin 0 - 3 Sepahan Sc (0 - 3)
Macaristan : Nb I
19:00 Bitti Paksi 0 - 2 Fehervar (0 - 2)
19:00 Bitti Kisvarda 2 - 0 Ujpest (1 - 0)
19:00 Bitti Budapest Honved 2 - 3 Debreceni Vsc (1 - 3)
19:00 Bitti Diosgyori 0 - 3 Mezokovesdi (0 - 3)
19:00 Bitti Kaposvari 0 - 4 Zalaegerszeg (0 - 4)
Avusturya : Erste Liga
19:00 Bitti Dornbirn 1913 6 - 1 Kapfenberger 1919 (3 - 1)
Norveç : Eliteserien
19:00 Bitti Rosenborg 3 - 2 Stabaek (1 - 2)
Letonya : Virsliga
19:00 Bitti Liepaja 1 - 2 Ventspils (0 - 2)
Slovenya : Prvaliga
19:00 Domzale  -  Aluminij Kidricevo
21:15 Olimpija Ljubljana  -  Mura
İzlanda : Urvalsdeild
19:00 Bitti Ia Akranes 2 - 1 Vestmannaeyjar (1 - 1)
İrlanda : Faı Kupası
19:00 Bitti Glengad United Fc 0 - 2 Waterford (0 - 2)
22:00 Sligo Rovers  -  Limerick
Arjantin : Primera B Nacional,A Grubu
19:05 Bitti Temperley 1 - 1 Chicago (0 - 1)
21:30 Atletico Atlanta  -  Santiago Estero
21:30 Dep. Moron  -  Guillermo Brown
21:30 Barracas  -  Atletico Alvarado
23:00 San Martin  -  Ca Estudiantes
02:05 Independiente Riv.  -  Ferro Carri
İtalya : Lega Pro, Girone C
21:45 Fc Rieti  -  Ternana Calcio
İtalya : Lega Pro, Girone B
21:45 Reggio Audace Fc  -  Feralpi Salo
İtalya : Lega Pro, Girone A
21:45 Pontedera  -  Carrarese Calcio 1908
Şili : Primera B
22:00 Magallanes  -  Nublense
23:00 Melipilla  -  Santiago Morn.
00:00 Puerto Montt  -  Rangers
02:00 La Serena  -  Barnechea
04:00 Copiapo  -  Temuco
Cezayir : 1.Lig
22:00 Chlef  -  Hussein Dey
23:00 Setif  -  Mc Oran
23:00 Bel Abbes  -  Bordj Bou Arreridj
Brezilya : Brasileiro Seri C, A Grubu
23:00 Sampaio Correa  -  Imperatriz
23:00 Treze  -  Botafogo
23:00 Globo  -  Abc Rn
23:00 Nautico Pe  -  Santa Cruz
23:00 Ferroviario  -  Confianca
Kolombiya : Primera B, Clausura
23:00 Atletico  -  Orsomarso
Kolombiya : Primera A, Kapanış
23:15 Pasto  -  Union Magdalena
01:00 Ca Junior  -  Once
01:30 Cucuta  -  La Equidad
03:45 Millonarios  -  Ad Cali
Abd : Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00 N. Carolina Courage  -  Reign
02:30 Washington  -  Orlando
03:30 Houston  -  Sky Blue
Kosta Rika : Campeonato İnvierno
04:00 Ld Alajuelense  -  Santos