Canlı kurpiyerler ile rulet keyfi, yüksek oranlarla tek maç iddaa keyfi Betkanyon'da. Hemen tıkla 50 TL bedava bonusun ile oynamaya başla.

Canlı Skor, İddaa maç sonuçları, Canlı Maç Skorları

  • Hepsi
  • Canlı
  • Bitmiş
  • Oyunlarım (0)
  • 17/07 Cts
    10/07 Crş
    11/07 Prş
    12/07 Cum
    13/07 Cts
    14/07 Paz
    15/07 Pts
    16/07 Sa
    Bugün
    18/07 Prş
    19/07 Cum
    20/07 Cts
    21/07 Paz
    22/07 Pts
    23/07 Sa
Canlı Skor Güncelleniyor Gif
Güncelleniyor..
Uluslararası Kulüpler : Şampiyonlar Ligi Ön Elemeleri
19:30 24'  Riga Fc 0 - 0 Dundalk
20:00 Aık  -  Fc Ararat-Armenia
20:00 Qarabag  -  P. Tirana
20:00 Rosenborg  -  Linfield
20:30 Ludogorets 1945  -  Ferencvarosi
21:00 Cfr Cluj  -  Fc Astana
21:00 Piast Gliwice  -  Bate Borisov
21:15 Maribor  -  Valur R
21:15 Sutjeska  -  Slovan Bratislava
21:45 Celtic  -  Sarajevo
Uluslararası Kulüpler : Uefa Avrupa Ligi Elemeler
19:00 IY Chikhura Sachkhere 1 - 0 Fola Esch
Uluslararası Kulüpler : Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
21:45 90'  Halifax 1 - 1 Doncaster (0 - 1)
18:00 89'  Kisvarda 3 - 2 Kaposvari (0 - 2)
18:30 64'  Ac Chıevo Verona 1 - 1 V. V. Verona (0 - 1)
18:30 73'  Leoben 3 - 5 Csakvar (2 - 5)
18:30 78'  Hodmezovasarhelyi 1 - 2 Bekescsaba Elore Iı (0 - 2)
19:00 45'  Nowy Dwor 1 - 3 Polonia Warszawa (1 - 3)
19:00 33'  M'gladbach 2 - 1 Başakşehir
19:00 48'  Hutnik Krakow 2 - 1 Bochenski Ks (2 - 1)
19:00 IY Aue 3 - 0 Hertha Berlın
19:00 IY Rio Ave 0 - 1 Vitoria Guimaraes
19:30 18'  Hsc Hannover 0 - 1 Hannover
19:30 24'  Willem Iı 0 - 2 Sparta
05:15 Bitti San Jose 1 - 1 Valladolid (0 - 1)
12:00 Bitti Ts Podbeskidzie 3 - 0 Mieszko Gniezno (0 - 0)
12:00 Bitti Komarom Vse 3 - 1 Gyor (1 - 1)
12:00 Puszcza Niepolomice  -  Sandecja Nowy Sacz
12:00 Bitti Varzim 2 - 2 Lusitania Fc (2 - 2)
13:00 Bitti Sandecja Nowy Sacz 1 - 2 Puszcza Niepolomice (1 - 2)
14:00 Bitti Manchester Unıted 4 - 0 Leeds (2 - 0)
17:30 Bitti Wigry S. 0 - 2 O. Zambrow (0 - 2)
18:00 Bitti Gloria Buzau 1 - 3 Hapoel Haifa (0 - 3)
18:00 Bitti Krka 0 - 2 Bravo (0 - 2)
18:00 Sandhausen  -  Saarbrucken
18:00 Bitti Bekescsaba Elore 2 - 2 Fuzesgyarmati Sk (0 - 2)
18:00 Bitti Maınz 05 2 - 0 Vallecano (1 - 0)
18:00 Bitti Bkv Elöre 1 - 2 Ivancsa Kse (0 - 2)
18:00 Bitti Pogon Siedlce 0 - 2 Hapoel Kfar Saba (0 - 2)
18:00 Bitti Honved 0 - 0 Cegledi (0 - 0)
18:00 Bitti Mtk Budapest 1 - 0 Diosgyori (1 - 0)
18:00 Bitti Ripensia 0 - 1 Resita (0 - 1)
18:00 Bitti Spal 3 - 1 Gorica (0 - 1)
18:00 Bitti Sk Hranice 2 - 2 Olomouc B (1 - 2)
18:00 Bitti Sosnica Gliwice 1 - 2 Sk Slavia Ruda Slaska (0 - 2)
19:00 Niwka Sosnowiec  -  Ks Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce
20:00 Breda  -  Lokeren
20:00 Amorebieta  -  Eıbar
20:00 Psv  -  Vfl Wolfsburg
20:00 Bochum  -  Barnsley
20:00 First Vienna  -  Union Berlin
20:00 Orleans  -  Angers
20:30 Roeselare  -  Royal Mouscron
21:00 Barbate Cf  -  Cadiz
21:00 Feyenoord  -  Panathinaikos
21:00 Shrewsbury  -  Newport
21:00 Wrexham  -  Stoke Cıty
21:00 York  -  Hartlepool
21:30 Bradford Park  -  Rotherham
21:30 Port Vale  -  Fleetwood
21:30 Yate  -  Forest Green
21:30 Dagenham & Redbridge Fc  -  Charlton
21:30 Mansfield  -  Blackburn Rovers
21:30 Kaa Gent  -  Alkmaar
21:45 Rochdale  -  Huddersfield
21:45 Hornchurch  -  Leyton
21:45 Grays  -  Billericay
21:45 Bala Town  -  Southport
03:00 Dallas  -  Sevılla
Brezilya : Brezilya Kupası
01:15 Ec Bahia  -  Gremio
01:15 Atletico Mg  -  Cruzeiro Mg
03:30 Internacional  -  Palmeiras Sp
03:30 Flamengo  -  Paranaense Pr
Abd : Abd Mls
02:00 Atlanta United Fc  -  Houston
02:00 New England  -  Vancouver
03:00 Toronto  -  New York
03:00 Chicago Fire  -  Columbus Crew
Brezilya : Brezilya Serie B
01:15 Bitti Coritiba 2 - 1 Ec Sao Bento (0 - 1)
03:30 Bitti Ponte Preta Sp 0 - 0 Goianiense Go (0 - 0)
Uluslararası Kulüpler : Copa Sudamericana
03:30 Bitti La Equidad 2 - 1 Royal Pari Sion (0 - 1)
03:30 Ind. Del Valle  -  Caracas
Kolombiya : Primera A, Kapanış
03:45 Bitti Bucaramanga 0 - 1 Ad Cali (0 - 1)
Uluslararası Kulüpler : Uluslararası Şampiyonlar Kupası
04:00 Bitti Fıorentına 2 - 1 G. Chivas (1 - 1)
Filipinler : Birleşik Futbol Ligi Kısım 1
10:30 Ceres  -  Global Cebu
10:30 Bitti Stallion Fc 6 - 2 Air Force (5 - 2)
Endonezya : Endonezya Futbol Şampiyonası A
11:30 Bitti Semen Padang 2 - 3 Bhayangkara (1 - 3)
11:30 Bitti Pss Sleman 1 - 3 Psıs Semarang (1 - 3)
14:30 Bitti Makassar 2 - 1 Persebaya (1 - 1)
Uluslararası Kulüpler : Premier Lig Asya Kupası
13:00 Bitti Newcastle United 0 - 4 Wolverhampton (0 - 4)
15:30 Bitti Man.City 4 - 1 West Ham Unıted (2 - 1)
Vietnam : V-Ligi
13:00 Bitti Khanh Hoa 1 - 0 B. Binh Duong (0 - 0)
13:00 Bitti Nam Dinh 4 - 2 Clb Thanh Hoa (3 - 2)
13:00 Bitti Tp Ho Chi Minh 3 - 2 Da Nang (2 - 2)
13:00 Bitti Quang Nam 1 - 2 Hai Phong (0 - 2)
14:00 Bitti Quang Ninh 1 - 0 Viettel (0 - 0)
15:00 Bitti Ha Noi Fc 1 - 1 Gia Lai (1 - 1)
Çin : Çin Süper Ligi
14:35 Bitti Shenzhen Fc 0 - 2 Chongqing Lifan (0 - 2)
14:35 Bitti Beijing Guoan 2 - 1 Beijing Renhe (1 - 1)
14:35 Bitti Shandong Luneng 2 - 1 Tianjin (2 - 1)
14:35 Bitti Shanghai Sıpg 3 - 0 Hebei China Fortune (1 - 0)
14:35 Bitti Wuhan Zall Fc 1 - 1 Jiangsu Suning Fc (0 - 1)
Malezya : Süper Lig
16:00 Bitti Pahang 3 - 1 Felda (1 - 1)
Uluslararası Genç : U19 Avrupa Şampiyonası A Grubu
17:45 Bitti Portugal 1 - 1 Spain (0 - 1)
20:00 Armenia  -  Italy
İskoçya : Lig Kupası, Grup C
21:45 Stirling  -  Arbroath
İskoçya : Lig Kupası, Grup H
21:45 St Mirren  -  Edinburgh
21:45 Dunfermline  -  Albion Rovers
İskoçya : Lig Kupası, Grup D
21:45 Cove Rangers  -  Dundee
İskoçya : Lig Kupası, Grup F
21:45 Clyde  -  Hamilton Acad.
Uluslararası : Afrika Uluslar Kupası,Eleme Turları
22:00 Tunus  -  Nijerya